And if it harms none, Do what you will

ΦόρουμΦόρουμ  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

Μοιραστείτε | 

σεβασμος μεταξυ μελων

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Witcher Shadow
Admin
Admin

Άντρας Τοξότης Τίγρης
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Δευ Οκτ 31, 2011 4:29 pm

SH έγραψε:
Δεν εχω τασεις φυγεις,απλος δεν εχω ορεξη για καβγα καλε μου Witcher!.

Ασε τις "γλυκες" μικρε. Ποιος σε εβαλε.

manren
Συντονιστής
Συντονιστής

Άντρας Καρκίνος Χοίρος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Δευ Οκτ 31, 2011 4:29 pm

το παρων θεμα δεν σβηνει καθως δεν παραβιαζει κανεναν κανονα του φορουμ και ουτε συνεχιζεται σε παραλληλο τοπικ το συγκεριμενο ειδος συζητησης ... αν καποιος γουσταρει κραξιμο αγνοιας ας παει σε μεσημεριανο να τα κλαφτει εδω ειναι φορουμ ΜΑΓΕΙΑΣ και οχι φορουμ σειρας η κατι αλλο

ααα και μια υποσειμιωση μαρκετινγκ-διαφημισης για οσους ειναι κολλημενοι ... αν θελαμε να τραβηξουμε κοσμο θα ειχαμε τον τροπο ειτε με διαφορες σειρες ειτε με κατι αλλο πιασαρικο και οχι με αυτο το τροπο ... και οποιος καταλαβε καταλαβε ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SH
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Ημερομηνία εγγραφής : 31/10/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Δευ Οκτ 31, 2011 4:30 pm

Δεν με εβαλε κανενας...γιατι ρωτας?
SH
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Δευ Οκτ 31, 2011 4:32 pm

Το συγκεκριμενο τοπικ εχει μερικες κακες λεξεις...δεν νομιζω να μην υπαρχει κανονας για τετια.
manren
Συντονιστής
Συντονιστής

Άντρας Καρκίνος Χοίρος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Δευ Οκτ 31, 2011 4:37 pm

να σου πω να ξαναδιαβασεις τους κανονες θα ειναι λιγο αργα εφοσον αποχωρεις ..... οποτε η κατσε και διαβασε η κανε την και ασε τους υπολοιπους να διαβασουμε με ηρεμια καθως δεν καθομαστε σε μια τηλεοραση για να μαθουμε
SH
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Δευ Οκτ 31, 2011 4:41 pm

οκ δεν καθεστε σε μια τηλεοραση...αλλα τουλαχιστον δεν θελω να αναφερεται στο φορουμ σας το ονομα μου.
Witcher Shadow
Admin
Admin

Άντρας Τοξότης Τίγρης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Δευ Οκτ 31, 2011 4:42 pm

SH έγραψε:
Το συγκεκριμενο τοπικ εχει μερικες κακες λεξεις...δεν νομιζω να μην υπαρχει κανονας για τετια.

Επειδη εχει ξανασυμβει στο παρελθον και σε αλλα φορουμ, "καλοκαγαθα παιδακια" σαν και του λογου σου να μπαινουν, να τα κανουν ολα μαλλιοκουβαρα και μετα απλα να την κανουν. Οποτε και συ βαλμενος απο αλλου εισαι. Γιατι ξαφνικα σταματησες να εχεις επιχειρηματα. Τι εγινε ξαφνικα σε επιασε ο πονος για τον καυγα? Δεν το περιμενες οτι θα μαθευτει καποια στιγμη? Καθε δραση εχει και αντιδραση μικρε. Πες σε αυτον που σε εβαλε να παραπληροφορεις και να ταφοσκαβεις πισωπλατα μαζι με αλλα μελη, οτι δεν καταλαβαινω τιποτα. Αν εχει τα κοτσια να βγει στο φως να μου τα πει σε μενα και στην ομαδα της Διαχειρησης. Γυναικοτιες δεν γουσταρω. Και οσο για το λεξιλογειο να εισαι σιγουρος πως δεν απαγορευτηκε κανενα "γαλλικο" απο το συστημα. Γιατι απλα δεν ειναι γραμμενα με αλφαβητικους χαρακτηρες.

SH
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Δευ Οκτ 31, 2011 4:45 pm

Δεν με εβαλε κανεις να πω αυτα...Σταματησα να εχω επιχειρηματα επειδη καταλαβα πως θα καταντησει ασχημα και δεν θελω.
SH
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Δευ Οκτ 31, 2011 4:47 pm

Ζητω,σας παρακαλω να διαγραφτει το τοπικ και να κανετε δικο σας με αντιστοιχο θεματακι.Αυτα ειχα να πω.Καλη σας νυχτα!
manren
Συντονιστής
Συντονιστής

Άντρας Καρκίνος Χοίρος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Δευ Οκτ 31, 2011 4:49 pm

να καταντησει ασχημα ? εχεις παρει πρεφα οτι εκτος απο εμας εχεις προσβαλει ολο το φορουμ ? γιατι με το να λες οτι παραπληροφορουμε κατακρινεις ολους οσους εχουν βαλει εδω μεσα καποιο θεμα δηλαδη το καθε μελος χφωρις να μας ξερεις προσωπικα ....

εγω σαν manren θα σου πω οτι θα προτειμουσα να σε χε βαλει καποιος οπως και εχει γινει στο παρελθον στο προσωπο το δικο μου και του witcher γιατι θα ξερες να πλασαρεις το παραμυθι καλυτερα και απο αυτα που γραφεις δειχνεις αγνοια ..... απλα κριμα γιατι οταν ξεκινησα εγω δεν υπηρχε τιποτα μονο ενας τρελος που μου ανοιξε τα ματια και τον ευχαριστω για αυτο και τωρα εσεις που τα εχετε ολα τα συγκρινετε με σειρες που εχουν σταματησει εδω και καιρο .....
Witcher Shadow
Admin
Admin

Άντρας Τοξότης Τίγρης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Δευ Οκτ 31, 2011 4:49 pm

SH έγραψε:
Δεν με εβαλε κανεις να πω αυτα...Σταματησα να εχω επιχειρηματα επειδη καταλαβα πως θα καταντησει ασχημα και δεν θελω.

Οταν κατηγορεις καποιον για κατι πρεπει να μεινεις εκει και να δικαιολογησεις τις κατηγοριες που του προσαπτεις. Δειξε μου τα επιμαχα σημεια που ειναι απο τη σειρα/ες και τα λεμε. Το να την κανεις ετσι απλα δειχνει δειλια. Μηπως εισαι τελικα ενας μικρος δειλος?

ματ11
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Αιγόκερως Δράκος
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2010
Χιούμορ : χουαχαχαχαχα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Δευ Οκτ 31, 2011 4:54 pm

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι γινεται τοσο ντορος για το τιποτα.....

Ολοι ξερουμε οτι οι ταινιες βασιζονται σε καποια αληθεια και μετα τα φτιαχνουν ωραια παραμυθακια για να πουλησουν.
Ωραια η σειρα SH, δεν την ειδα ολη αλλα αρκετα επεισοδια , α και για να μην ξεχνιομαστε ειμαι 35 χρονων , ουτε 13 , ουτε 18 και μην εχοντας διαβασει βιβλια μαγειας σου λεω οτι κανει μπαμ οτι η σειρα δεν εχει σχεση με το φορουμ.
Βασικα στοιχεια μαγειας ακομα και με ποιο πολυ λεπτομερια υπαρχουν σε πολλες τετοιου ειδους ταινιες.
Αλλα μην ξεχνας;

ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟΥΝ ΤΗΝ ΜΑΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΙΣ ΤΑΙΝΙΕΣ.

Και αφου ολοι το ξερουν αρα πιστευω οτι για να μιλας ετσι για ατομα που δεν ξερεις και να κατηγορεις σημαινει , και βεβαια δεν εχεις ασχολειθει με μαγεια καθολου, οπως εμενα αλλωστε Very Happy
Για εμενα απλα πιστευω οτι θελεις να κινησεις το ενδιαφερον να ασχολειθουν μαζι σου , αντε για να στο πω και χολιγουντιανα , θελεις ολα τα φωτα να πεσουν απανω σου. Και αφου δεν το καταφερες εβγαλες χολη μην σου πω και αφρους απο το στομα.
Μαθε λοιπον οτι πρεπει να εισαι σιγουρος οταν κατηγορεις καποιον (ολοι εχουμε πεσει σε αυτην την παγιδα μην θαρρεις οτι εισαι ο μονος).
Με την μονη διαφορα θα τον κατηγορισεις μπροστα του και οχι πισω του , αντρικια πραγματα, αντρας δεν εισαι; ΑΥτα τα κανουν οι γυναικουλες που δεν εχουν δουλεια να κανουν και δημιουργουν θεματα απο το πουθενα για να ειναι το επικεντρο και να γινεται ντορος........ Μηπως εισαι γυναικουλα; Τοτε το μερος που εισαι δεν σου αρμοζει, ξερω κατι φορουμ ειδικα γιαυτες τις περιπτωσεις.

Α και οι ψυσικες δυναμεις που εχει ο καθενας δεν ειναι σαν τους X-MEN , μην τα μπερδευψεις , κοντα πλησιαζει και εχει αρκετες ομοιοτητες αλλα διαφερει κατα πολυ η ταινια με την πραγματικοτητα , οποια και αν ειναι αυτη.

witcher & marnen , νομιζω οτι εχεται πολυ ποιο σοβαροτερα πραγματα να κανετε απο τα να ασχολειστε τελικα με ενα παιδακι που δεν εχει δουλεια να κανει. Μην σας τρωνε ενεργεια ανωριμα πραγματα ,δεν αξιζει. Αν δεν βαλει μυαλο δεν θα καταλαβει ποτε και αν μεινει στο θεμα μαγειας φοβαμαι οτι θα φαει και το κεφαλι του.

Και σαν αρχαιοτερη που ειμαι νομιζω οτι πρεπει να τελειωσει εδω το θεμα και ορισμενα στοματα να κλεισουν εδω και τωρα.
SH
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Δευ Οκτ 31, 2011 4:55 pm

Αμα ηταν να δωσω συνεντευξη με εσας...δεν θα εδινα.
Δεν ειμαι μικρος δειλος,απλος ειπα την αποψη μου και την γνωμη μου.Μανρεν για την "πρεφα"το αφηνω ασχολιαστω επειδη δεν θελω να αντιμιλησω με εσενα,σε ξερω και δεν θελω να μαλωσω μαζι σου γτ ολα αυτα που ελεγα δεν απευθυνομουνα σε εσενα...Πριν στον Witcher αναφερθηκα και μιλησες εσυ,δεν ξερω γτ...
SH
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Δευ Οκτ 31, 2011 4:58 pm

Ματ11 σε κατηγορησα?ειπα τπτ για εσενα?γτ ανακατευεσε?
Γυναικουλα ή αντρας πιστευω πως εισαι το αντιθετο...ή μαλλον και τα δυο δεν ξερω.Γιαυτο αν θες τραβα και εσυ...
manren
Συντονιστής
Συντονιστής

Άντρας Καρκίνος Χοίρος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Δευ Οκτ 31, 2011 4:59 pm

οτι εχουμε σοβαροτερα προβληματα στην ζωη μας αυτο δεν παει να πει οτι θα αφησουμ να προσβαλουν εμας και τα μελη του φορουμ αυτο γιατι αν καποιοι μπαινουν απλα για την καψα η για να πουν οτι εκαναν κατι εμεις χιζουμε μια μαγικη οικγενεια που ολα τα μελη ειναι ισαξια
Witcher Shadow
Admin
Admin

Άντρας Τοξότης Τίγρης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Δευ Οκτ 31, 2011 4:59 pm

SH έγραψε:
Δεν ειμαι μικρος δειλος,απλος ειπα την αποψη μου και την γνωμη μου.Μανρεν για την "πρεφα"το αφηνω ασχολιαστω επειδη δεν θελω να αντιμιλησω με εσενα,σε ξερω και δεν θελω να μαλωσω μαζι σου γτ ολα αυτα που ελεγα δεν απευθυνομουνα σε εσενα...Πριν στον Witcher αναφερθηκα και μιλησες εσυ,δεν ξερω γτ...

Ναι μανα μου. Τι σου εκανα και εχεις τετοια επιθεση εναντιον μου, παρασερνοντας και αλλον στο λαιμο σου? Και γιατι πισωπλατη? Και αυτο δεν ηταν απλα γνωμη/αποψη. Ηταν καθαρη προσωπικη επιθεση.

manren
Συντονιστής
Συντονιστής

Άντρας Καρκίνος Χοίρος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Δευ Οκτ 31, 2011 5:05 pm

SH έγραψε:

χμμ δεν καταλαβες την φραση "εχεις παρει πρεφα" .... οκ δεκτο ρωτα οποιονδηποτε να σου πει τι σημαινει ... ειπες οτι με ξερεις? απο που ? με ξερεις με τα πραγματικα μου στοιχεια ? η μηπως ξερεις το ποιο πορφιλ εχω στο facebook ε ? γιατι αν με ξερεις βαση της τελευταιας μου ερωτησης για εμενα εξηγουνται πολλα οσο για τις προσβολες σου στον δαιχειριστη καθως; και στην ματ 11 για προσεχε λιγο γιατι ονωτς μικρος και δειλος εισαι γιατι αν εισουν "μεγαλος" θα σεβοσουν και αν θυμαμαι καλα που θυμαμαι η επιθεση ηταν για ενα φορουμ που παραπληρροφορει τα μελη που αν θυμαμαι πλαι καλα ειμαι ο ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ αρα παραπληροφορω και εγω ...
kafrilina
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Δευ Οκτ 31, 2011 5:11 pm

manren έγραψε:
SH έγραψε:

χμμ δεν καταλαβες την φραση "εχεις παρει πρεφα" .... οκ δεκτο ρωτα οποιονδηποτε να σου πει τι σημαινει ... ειπες οτι με ξερεις? απο που ? με ξερεις με τα πραγματικα μου στοιχεια ? η μηπως ξερεις το ποιο πορφιλ εχω στο facebook ε ? γιατι αν με ξερεις βαση της τελευταιας μου ερωτησης για εμενα εξηγουνται πολλα οσο για τις προσβολες σου στον δαιχειριστη καθως; και στην ματ 11 για προσεχε λιγο γιατι ονωτς μικρος και δειλος εισαι γιατι αν εισουν "μεγαλος" θα σεβοσουν και αν θυμαμαι καλα που θυμαμαι η επιθεση ηταν για ενα φορουμ που παραπληρροφορει τα μελη που αν θυμαμαι πλαι καλα ειμαι ο ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ αρα παραπληροφορω και εγω ...
Και κατα επεκταση κανεις εδω μεσα δεν εχει κριτικη σκεψη συμφωνα με τα λεγωμενα του παιδιου, επισης για μενα η ματ11 μιλησε καλυτερα απο ολους μας και πηρε την πιο προσβλητικη απαντηση, καλα βεβαια το κυρος καποιων ανθρωπων παραμενει το ιδιο οτι και να υποθει γιατι χωριο που φαινεται κολαουζο δεν θελει
ματ11
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Αιγόκερως Δράκος
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2010
Χιούμορ : χουαχαχαχαχα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Δευ Οκτ 31, 2011 5:34 pm

SH έγραψε:
Ματ11 σε κατηγορησα?ειπα τπτ για εσενα?γτ ανακατευεσε?
Γυναικουλα ή αντρας πιστευω πως εισαι το αντιθετο...ή μαλλον και τα δυο δεν ξερω.Γιαυτο αν θες τραβα και εσυ...

Ευχαριστω για τα τοσα καλα λογια και για την ευχη.

Ξερεις; Ολη εχουν μια αρσενικη και μια θηλυκη πλευρα μεσα τους , φτανει να τις ανακαλυψουν και τις δυο και να τις ενωσουν σε ενα. Αρα αφου εσυ ο γνωστης και ο αλανθαστος πιστευεις οτι μπορει να ειμαι και τα δυο , σε ευχαριστω ηταν πολυ ωραιο κοπλιμεντο. Αν δεν ξερεις τι εννωω απλα διαβασε και θα μαθεις.

Οσο για να παω να................... δες τε το λογικα το θεμα. Ευχη μου εδωσε οχι καταρα. Ειναι μεσα στην φυση και τις αναγκες του ανθρωπου αρα κακα δεν θα περασω....... Ευχαριστω και παλι
Οσο γιατι ανακατευτηκα , εσυ μας ανακατεψες απλα με την μονη διαφορα οτι εμεις τα ειπαμε στα μουτρα σου και οχι γυρο γυρο και πισω σου

SH
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Τρι Νοε 01, 2011 6:53 am

Αμα θελεις,κλεισε εσυ το στομα σου και βαλε πια π@@τσ@ να το βουλωσεις τελειως...εισαι εκτος θεματος.Καταρα σου εδωσε μ@λ@ακ0 αν δεν ξερεις την ελληνικη γλωσσα,διαβασε κανενα βιβλιο...μην μας λες τα (Κ0λ,0 γ@%$^***μενα μπακαλικα σου).(εδω απευθυνομαι στον επειδη ειναι και bi Ματ11 σκ@λοπρωσοπο)Αμα θεωρεις πως ειναι καλο πραγμα,συμενει πως σου αρεσει πολυ και φαινεται επειδη εισαι και π@@τ@ν@κι)
SH
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Τρι Νοε 01, 2011 6:57 am

Θελετε να πω τα επιχειρηματα μου??οκ...τωρα θα "γαργαληθει" οποισδηποτε @#$%^&* πρωσοπα ή μαλον οπως εκφραζεστε σκυλακια...(αναφερομαι σε αυτους που μιλαμε με εμενα)

Έχει επεξεργασθεί από τον/την SH στις Τρι Νοε 01, 2011 7:28 am, 2 φορές συνολικά
SH
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Τρι Νοε 01, 2011 7:00 am

Witcher μην λες Τεχνη(θα κανω εμετο)λεγε Charmed,γιατι για εσενα δεν υπαρχει Τεχνη.Να λεμε και το δικαιο.
Lady of The Wind
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Τρι Νοε 01, 2011 7:24 am

Aαααα, να σου πω, εγω απλώς παρακολουθούσα τη συζηση και με εχεις βγαλει απο τα ρουχα μου.....δεν έχει ΚΑΝΕΝΑ απολύτως δικαίωμα να προσβάλεις κατά αυτόν το τρόπο ΚΑΝΕΝΑΝ όταν εσυ φαίρεσαι σαν ένα κακομαθημενο σκατόπαιδο που τολμαει και βγαζει και γλωσσα για πραγματα τα οποια το μυαλόυδακι του δεν τα φτανει.....

Βρε Witcher διεγραψε τον απο δω περα μη πω τίποτα χειρότερο....
SH
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Τρι Νοε 01, 2011 7:25 am

Εγω προσβαλω???η Ματ11 με προσβαλε παρα πολυ.Κοιτα τι γραφει παλιο @#$%^& ...Το μυαλο μονο για Charmed το εχεις?
SH
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Τρι Νοε 01, 2011 7:28 am

Lady of the Boots!!!!!Αυτο θα ηταν το καταλληλο ονομα για εσενα!!! Very Happy Την αποψη μου ειπα...

σεβασμος μεταξυ μελων
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Triquetra :: Μέλη-
Μετάβαση σε: