And if it harms none, Do what you will

ΦόρουμΦόρουμ  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

Μοιραστείτε | 

σεβασμος μεταξυ μελων

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Lady of The Wind
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Τρι Νοε 01, 2011 7:29 am

Τι ωραίο λεξιλόγιο που έχεις....μόνο αυτό....
Δεν μπορείς να σκεφτείς αλλες λεξουλες ´´καλό'' μου??
Μόνο τα @%^&* ξέρεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SH
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Ημερομηνία εγγραφής : 31/10/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Τρι Νοε 01, 2011 7:32 am

Δεν θελω να πω την λεξη...Πιστευω να καταλαβενεις,ααα και εσυ χαζο εισαι????Δεν το ηξερα.
manren
Συντονιστής
Συντονιστής

Άντρας Καρκίνος Χοίρος
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Τρι Νοε 01, 2011 7:42 am

πραγματικα κανει μπαμ οτι μπηκες για να προκαλεσεις και οχι για να μαθεις κατι αλλα παλικαρακια σαν και εσενα τα χοπυμε ξαναδει ....

θα πρεπε να ντρεπεσε για τον τροπο που μιλας στους αλλους χωρις; καν να τους ξερεις ... τι χαρακτηρισμοι ειναι αυτοι σε καποια που σου μιλησε ευγενικα ε ? οσο για την τεχνη ο witcher εχει αποδειξει το ποιος ειναι αλλα δεν ειναι μικρος και καθυστερημενος σαν και σενα που το μονο που ξερεις να κανεις ειναι να κολλας παντου το ονομα μιας σειρας και να βριζεις οποιον σου φγερει αντιρηση ... δηλαδη ρε φιλαρακι ολοι ειμαστε βοδια και παραπληροφορημενοι και εσυ που αναφερεις παντου τη σειρα εισαι ο σωστος ?

απο την αρχη του θεματος μονο κραζεις με βρισιες οταν οι αλλοι μιλανε με επειχηρηματα ... ε δεν μπορει ολοι να μαστε προβατα ...

ασε αγορι μου πηγαινε να παιξεις η να δεις καμια επαναληψη απο κανα σηριαλ και ασε εμας να κανουμε την δουλεια μου που στο κατω κατω μιλαμε ΒΑΣΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΚΑΙ ΖΗΣΕΙ και δεν μπορεις να τα δεις σε καμια σειρα αλλα οπως ειπα σεβασμος αλλα που διδασκεται για να τον μαθεις και εσυ
SH
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Τρι Νοε 01, 2011 7:52 am

Δεν με προσβαλε κανεις?Εισαι σιγουρος?Μικρε...Μαλλον δεν ξερεις να διαβαζεις.Δες τι λεει ο Ματ11.
SH
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Τρι Νοε 01, 2011 7:54 am

Lady of the Wind φυσα και αλλο...Το μυαλουδακι σου βγαζει καπνο αντι για αερα.
manren
Συντονιστής
Συντονιστής

Άντρας Καρκίνος Χοίρος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Τρι Νοε 01, 2011 7:57 am

αυτο με το μικρος πιστεψε με κοπλιμεντο το χω παρει και στα 2 ποστ παρα σαν μπιχτη οποτε τσαμπα ο κοπος σου ασε που σε περναω και μια 10ετια αλλα τελος παντως .... δες με τι κειμενο ξεκινησε η ματ11 να σου μιλα και δες πως της απαντησες εσυ .... σου καταριψαμε οτι ειπες με επιχειρηματα και ομως εσυ συνεχιζεις να βριζεις κοσμο που σου απαντησε ορθα και με επιχειρηματα ...

αν δεν γουσταρεις το φορουμ απλα την κανεις και πας αλλου που θα σου πουν αυτα που θες να ακουσεις οπως οτι η τηλεπαθεια εξελιζετε σε τηλεκινηση και οχι να βριζεις τον καθενα που χει διαφορετικη γνωμη απο σενα .....

αααα και επειδη οι παρωπιδες εμποδιζουν να σου θυμισω οτι αυτο που μας κατηγορεις μολις μας το εφερες εσυ με αυτα που λες σαν γνωμη σου και χωρις καν να π[ροσπαθησουμε .... σε ευχαριστουμε για την τσαμπα διαφημιση δεν το χαμε σκεφτει με αυτο το τροπο Wink
SH
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Τρι Νοε 01, 2011 8:04 am

Μαθε λιγο να εκφραζεσε σωστα...Και μην γραφεις οπως να ειναι με { και "φγερει".
manren
Συντονιστής
Συντονιστής

Άντρας Καρκίνος Χοίρος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Τρι Νοε 01, 2011 8:06 am

χαχαχαχαχαχαχα καλα τωρα τα βαζεις και με το πληκτρολογιο μου ε? μπαααα και αυτο θα σε ταπωσει με επιχειρηματα οσο το να εκφραζομαι σωστα αγορι μου γλυκο εγω δεν θα σου πω πως εκφραζομαι καθως το παραληρημα που ριχνεις σε 2 ποστ λενε πολλα και για σενα και για μενα
SH
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Τρι Νοε 01, 2011 8:25 am

Εγω λεω την αληθεια και εσυ "τρεια πουλακια καθοταν" που λεει ο λογος,καθεστε και λετε δικαιολογιες για να υποστηριξετε δηθεν την ψευδη θεση σας...τι με καταριψατε?σιγα μην μου την πουν καποιοι σαν ΕΣΑΣ.
manren
Συντονιστής
Συντονιστής

Άντρας Καρκίνος Χοίρος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Τρι Νοε 01, 2011 8:32 am

λες την αληθεια ? ποια αληθεια αγορι μου ? της παρωπιδας ? εδω με τεκμηρια ολοι σου λενε με ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΚΑΙ ΤΕΚΜΗΡΙΑ και εσυ τους βριζεις και κολλας σε μια σειρα που εχει παρει στοιχεια απο διαφορες θρησκειες αιρεσεις και τεχνες και να υποστηριξουμε την ψευδη μας θεση ? σε ποιον σε σενα ? χαχαχα να σα;ι καλα με κανες και γελασα .... φιλαρακι στον κυκλο μας εχουμε αποδειξει εδω και καιρο ποιοι ειμαστε με θεωρεια και πραξη σε αντιθεση με σενα που δεν εχεις αποδειξει τιποτα ....

σε τι σε καταριψαμε ειπες ? αυτη η φραση που γραψες δειχνει οτι ζεις στην κοσμαρα σου οποτε εχεις κανει πολλους να γελανε με αυτα που γραφεις .... και δεν χρειαζεται να στην πουμε καμαρι μου την λες εσυ απο μονος σου στον εαυτο σου με αυτα που γραφεις ...
SH
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Τρι Νοε 01, 2011 8:36 am

εσυ γραφεις "σε καταριψαμε με επιχειρηματα" ξυπνα μ@@@@α ...Με τον ανχος οτι δεν εχεις να πεις τπτ ξεχνιεσε,μολις αποκαληψες τον εαυτο σου...Οτι λες ψεμματα.
manren
Συντονιστής
Συντονιστής

Άντρας Καρκίνος Χοίρος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Τρι Νοε 01, 2011 8:41 am

εγω βγαινω ψευτης ? καλα παιδι μου στραβος εισαι η δεν ζεις εδω υπαρχει ποστ με 5 ΕΝΟΤΗΤΕΣ και εσυ ακομα δεν βλεπεις τιποτα ? καμαρι μου για το καλο του ονοματος που χρησιμοποιεις εδω μεσα ξαναδιαβασε οτι εχει γραφτει απο την αρχη γιατι ακομα και ο παρωπισμος και η βλακεια εχει τα ορια της .....

αααα και σε ευχαριστω για το "ξυπνα μ@@@@α" για αλλη μια φορα εδειξες το μορφωτικο σου επιπεδο σε μια δημοσια συζητηση ....
SH
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Τρι Νοε 01, 2011 8:44 am

Εχω τοσα πολλα να πω,που μεσα σε ενα ποστ δεν χωρανε...Λεγε δικαιολογιες,οχι οτι σε εχουν παρει χαμπαρι οτι εισαι ψευτης και εχεις εμμονη με την σειρα...Λες και δεν υπαρχει στο διαδικτυο να την κατεβασεις,που την εχεις κατεβασει και ολας...ειμαι σιγουρος.
manren
Συντονιστής
Συντονιστής

Άντρας Καρκίνος Χοίρος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Τρι Νοε 01, 2011 8:49 am

SH έγραψε:
Εχω τοσα πολλα να πω,που μεσα σε ενα ποστ δεν χωρανε...Λεγε δικαιολογιες,οχι οτι σε εχουν παρει χαμπαρι οτι εισαι ψευτης και εχεις εμμονη με την σειρα...Λες και δεν υπαρχει στο διαδικτυο να την κατεβασεις,που την εχεις κατεβασει και ολας...ειμαι σιγουρος.

δικαιολογιες ? εχω εμμονη με την σειρα εγω ? καλα ειλικρινα εχεις προβλημα 5 ενοτητες εχουν μεσα μνματα δικα σου που εχεις ξεπατωθει να την αναφερεις την συγκεκριμενη σειρα και οχι εγω .... εχεις τοσα να πεις ? ε πες τα με αποδειξεις και οχι με κλαψες οσο για την συγκεκριμμενη σειρα οχι φιλε μου δεν την εχω εχω αλλες σειρες κατεβασμενες οσο για την συγουρια σου παω στοιχημα οτι το μονο συγουρο πανω σου ειναι οι παρωπιδες που φορας ......

τοσα ατομα μιλησαν σε αυτο το ποστ ολα εναντιον σου λογο της συμπεριφορας σου , σε κανενα ποστ δεν εβαλες ουτε στοιχεια ουτε ερευνες που να σε στηριζουν σε αυτα που λες και ομως εγω ειμαι ο κολλημενος και ο ψευτης ε ? δεν θα σου πω οτι εχεις προβλημα καθως και αλλοι που στο παν εδω μεσα εσυ δεν μπηκες καν στο κοπο να δεις αν εχουν δικιο η οχι ...
SH
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Τρι Νοε 01, 2011 9:51 am

Δεν θελω να τα πω,διοτι αμα τα πω θα ξευτιλισω ολο το φορουμ σας και θα σας κανω ρεζιλι των σκ@λιwν...Αμα τα πω,μην νομιζεις οτι θα σας αφησω ετσι,θα σας κανω ρεντικ0λ0 σε ολο το ιντερνετ και δεν σε συμφερει καθολου.
manren
Συντονιστής
Συντονιστής

Άντρας Καρκίνος Χοίρος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Τρι Νοε 01, 2011 9:55 am

αν μπορουσες αγορι μου θα το χες κανει εδω και 5 ενοτητες το μονο που καταφερες ηταν να γινεις εσυ ρεζιλι για αυτο αντε κανε την και ασε μας να διαβασουμε σαν ανθρωποι ... σε αντιθεση με σενα καποιοι εδω μεσα μπηκαν για να μορφωθουν και οχι για να τραβηξουν την προσοχη οποτε ανττε στην κοσμαρα σου που εκει εισαι "βασιλιας"
ματ11
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Αιγόκερως Δράκος
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2010
Χιούμορ : χουαχαχαχαχα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Τρι Νοε 01, 2011 9:58 am

SH έγραψε:
Δεν θελω να τα πω,διοτι αμα τα πω θα ξευτιλισω ολο το φορουμ σας και θα σας κανω ρεζιλι των σκ@λιwν...Αμα τα πω,μην νομιζεις οτι θα σας αφησω ετσι,θα σας κανω ρεντικ0λ0 σε ολο το ιντερνετ και δεν σε συμφερει καθολου.

Για πες , ζπυμε για να μαθαινουμε . Για πες κατι που δεν ξερουμε να το συζητησουμε γιαυτο υπαρχουν τα φορουμ. Αυτος ειναι και ο λογος που δημιουργηθηκε αυτο το θεμα , για να μας πεις και εσυ ποια ειναι το προβλημα σου και να το συζητησουμε και να επιχειρηματολογισουμε.
Βεβαια αν κανεις σαν 12 χρονο γιατι μονο ενα 12,13 αφου δεν θα ειχε απαντησεις θα επιχειρηματολογουσε χρησιμοποιοντας υβριστικους χαρακτηρες.

Για πες μπορει να μαθουμε και κατι
Sunrise Justice
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Τοξότης Κόκκορας
Ημερομηνία εγγραφής : 19/04/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Θέμα: σεβασμός μεταξύ μελών    Τρι Νοε 01, 2011 10:42 am

Εγώ θεωρώ ανόητο το γεγονός οτι γίνεται τέτοιος ντόρος για τις σειρές στη τηλεόραση..όπως λέει και η kafrilina ναι υπάρχουν πολλά κοινά όμως δεν έχουν άμεση σχέση με το τι γίνεται στη πραγματικότητα καλό είναι λοιπόν να έχουμε τη συναίσθηση του τι γίνεται και να μην βγάζουμε διάφορα απ`το κεφάλι μας απλώς και μόνο για να φανούμε κάποιοι.
Επίσης όσον αφορά την υβριστική συμπεριφορά εδώ πέρα καλό θα ήταν να την αποφεύγουμε όταν δε γνωρίζουμε κάποιον προσωπικά..και πριν πούμε κάτι στον οποιονδήποτε να κάνουμε την αυτοκριτική μας.Κοινώς κοίτα τα χάλια σου πρωτα Wink

Α!και κάτι ακόμα...εγώ ξέρω κάτι 12χρονα με περισσότερες νοητικές ικανότητες απ`αυτόν και συναίσθηση του κόσμου γύρω τους..και με αληθινά επιχειρήματα!!!! Basketball

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Sunrise Justice στις Τρι Νοε 01, 2011 11:04 am, 1 φορά
SH
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Τρι Νοε 01, 2011 11:40 am

Sunrice δεν θα πεσω στο γ@μ1μ3ν0 επιπεδο σου...αν θες να μιλησεις,μιλα με 12χρονα που εχουν τα ιδιο μυαλο με εσενα(μιας και εισαι και εσυ "ηλιθια'' και φενεται).Δεν καταλαβενω τον υβριστικο τροπο που ανταποκρινεσε απεναντι μου...Η Καφριλια που ειναι ευγενικη και την συμπαθω,δεν μιλησε ,προσπαθισε να μην ανακατευτει και πραγματικα ειναι πολη καλη μπραβο της Very Happy .Εγω ειπα την γνωμη και την αποψη μου στους διαχειρηστες και αυτη επειδη 'νιωθουν' οτι ειναι ανωτεροι απο ολους(ενω ειναι για τα μπαζα)με προσβαλουν.
Ματ11(ονομα για ρομποτ χαχα) θα σου πω αποδειξεις οταν θα ερθει η στιγμη...
manren
Συντονιστής
Συντονιστής

Άντρας Καρκίνος Χοίρος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Τρι Νοε 01, 2011 11:48 am

σε προσβαλα εγω καπου ? η μηπως το να υπερασπιστω το φορουμ και τα μελη που βριζεις αυτο με κανει ανωτερο ? δεν νομιζω .... εφοσον δεν εχεις να πεις κατι τοτε απλα μπορεις να αποχωρησεις και να αφησεις τους υπολοιπους στην ηρεμια τους καθως δεν εχουμε ορεξη να ασχολουμαστε μαζι σου αλλα τι να πεις οταν μιλας με αυτο το λεξιλογιο σε καποιον που δεν ξερεις και μετα λες οτι εμεις το παιζουμε ανωτεροι οσο για το μπαζα που λες οτι ειμαστε αν θυμαμαι καλα εσυ εστω και πισω απο πλατες αλλων ασχοληθηκες με εμας και οχι εμεις με σενα αλλα τι να πεις μιλας για επιπεδο αλλων οταν εσυ ο ιδιος δεν σεβεσαι το συνομιλητη σου και το κυριοτερο δεν τεκμηριωνεις οτι λες ....
kafrilina
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Τρι Νοε 01, 2011 12:01 pm

SH έγραψε:
Sunrice δεν θα πεσω στο γ@μ1μ3ν0 επιπεδο σου...αν θες να μιλησεις,μιλα με 12χρονα που εχουν τα ιδιο μυαλο με εσενα(μιας και εισαι και εσυ "ηλιθια'' και φενεται).Δεν καταλαβενω τον υβριστικο τροπο που ανταποκρινεσε απεναντι μου...Η Καφριλια που ειναι ευγενικη και την συμπαθω,δεν μιλησε ,προσπαθισε να μην ανακατευτει και πραγματικα ειναι πολη καλη μπραβο της Very Happy .Εγω ειπα την γνωμη και την αποψη μου στους διαχειρηστες και αυτη επειδη 'νιωθουν' οτι ειναι ανωτεροι απο ολους(ενω ειναι για τα μπαζα)με προσβαλουν.
Ματ11(ονομα για ρομποτ χαχα) θα σου πω αποδειξεις οταν θα ερθει η στιγμη...
εε δεν ξερω για το ποσο καλη ειμαι , αλλα σιγουρα ειχα προθεση να πω την αποψη μου. Τα ατομα που αποκαλεις ****** @@@@ ειναι πολυ κοντινα μου η Sunrise ειναι αδελφη μου οσο για τους διαχειρηστες ειναι πολυ καλοι μου φιλοι και με εχουν βοη8ησει αρκετα. Οσο για τον witcher τον ξερω προσωπικα και ειναι ενα πολυ αξιολογο ατομο. Και δεν ανεχομαι τετοιους χαρακτηρισμους για δικα μου ατομα!
Sunrise Justice
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Τοξότης Κόκκορας
Ημερομηνία εγγραφής : 19/04/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: ...   Τρι Νοε 01, 2011 12:10 pm

Το ποιος είναι χαμηλού επιπέδου μπορούν να το καταλάβουν όλοι εκτός από σένα καλέ μου.Όσο για την απορία σου σχετικά με τη συμπεριφορά των περισσοτέρων εδώ πέρα εναντίον σου άμα όντως σε`κοβε, θα καταλαβαινες το λόγο που αντιδρούν έτσι!
Πάντως είσαι τελείως χαμένο κορμί τι να λέμε τώρα...εγώ είπα την άποψη μου κι αν αυτό με κάνει ηλίθια τότε υποστηρίζω την ηλιθιότητα όλων όσων εκφράζουν την άποψη τους σχετικά με τις κουτσουλιές που βγαίνουν απ`τον οχετό σου..παλιοξεφτιλισμενεδριοκολαπτη..όσο για τα 12χρονα που συναναστρέφομαι ρώτα τη Καφριλίνα που είναι το πρώτο και καλύτερο Exclamation
SH
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Τρι Νοε 01, 2011 2:25 pm

Χαμενο κορμι εισαι εσυ...που πιστευεις αυτο φορουμ.Και για το "παλιοξεφτιλισμενεδριοκολαπτη" μαλλον θα ενοεις εσενα.
SH
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Τρι Νοε 01, 2011 2:31 pm

Καφριλια αμα ειναι αδερφη σου,τοτε δεν μοιαζετε καθολου...Σε ξερω απο την αρχη που γραφτηκα και δεν αντιδρας οπου να ειναι,ενω αυτη μπενει μεσα στο θεμα και "χωνεται" εκει που δεν την σπερνει.Δεν καταλαβενω γτ μιλησε,πραγματικα!Δεν νομιζω να ειπα πουθενα Sunrice...
ματ11
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Αιγόκερως Δράκος
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2010
Χιούμορ : χουαχαχαχαχα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σεβασμος μεταξυ μελων   Τρι Νοε 01, 2011 2:43 pm

Ειλικρινα προσπαθω να καταλαβω τι ακριβως σε εχει πειραξει. Γιατι καταρχην βριζεις, Προσωπικα δεν με εθιξες καθολου , ξερω ποια ειμαι (αν δεν εχεις καταλαβει κατα κοσμον ΓΥΝΗ), δεν με πειραζει κατι που δεν ειμαι και επειδη δεν σε ξερω δεν με ενδιαφερει και η γνωμη σου. Αλλα εδω βριζεις τους παντες πετας υπονοουμενα αλλα δεν λες στην πραγματηκοτητα ποιο ειναι το προβλημα σου. Το αληθινο προβλημα.
Και προσπαθω να καταλαβω τι ηταν αυτο που τελικα σου ειπα και πατησα την ευαισθητη χορδη σου.
Ειλικρινα δεν ξερω για ποιο λογο κανεις ετσι.
Αν δεν σαρεσει μπορεις να φυγεις.
Σε καθε φορουμ υπαρχουν καποια πραγματα οπως και στα βιβλια. Αλλους τους εκφραζουν και αλλους οχι, καποιοι θα πουν οτι αυτα ειναι βλακιες και θα παν αλλου , αλλοι θα πουν οτι εμαθα εμαθα και θα αναζητησουν κατι αλλο.
Με λιγα λογια οταν κατι δεν σε εκφραζει το αφηνεις και πας παρακατω
Αν δεν σαρεσει ομως δεν τα κανεις ανω κατω, βριζεις τους παντες και τους εκβιαζεις.
Τουλαχιστον αν θες να πεις κατι ουσιωδες επιχειρηματολογισε.
Και αν θες κατι να πεις το λες εδω και οχι αλλου.

σεβασμος μεταξυ μελων
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Triquetra :: Μέλη-
Μετάβαση σε: