θα ηθελα τη βοηθεια σας

Μοιραστείτε

maryspiros
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 12/12/2011

θα ηθελα τη βοηθεια σας

Δημοσίευση  maryspiros Την / Το Δευ Δεκ 12, 2011 8:31 pm

γεια σας,θα ηθελα τη βοηθεια σας σε ενα ονειρο που ειδα σημερα ειδα τη γιαγια μου που ειχε πεθανει το φεβρουαριο και αρχικα μπορουσα να τη δω μονο εγω και μετα η οικογενεια μου.υστερα αφου την αγκαλιασα και της ειπα ποσο μου λειπει και την αγαπαω την ρωτησα για μια σχεση μου που εχει τελειωσει.εκεινη μου ειπε οτι θα ξαναειμαστε μαζι αλλα θα τελειωσει συντομα.υστερα την ρωτησα πως ειναι οταν πεθαινεις και μου επιασε το χερι και ενιωσα σαν να μου ''ρουφουσε'' το μεσα μου και λιγο λιγο να αρχιζω να αιωρουμε και τραβηξα αποτομα το χερι μου και εκει ξυπνησα.να σημειωσω πωσ ολο το ονειρο ηταν σε ενα τεραστιο δωματιο λευκο χωρις επιπλα χωρις τιποτα....τι μπορει να σημαινει?
Lady of The Wind
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Απ: θα ηθελα τη βοηθεια σας

Δημοσίευση  Lady of The Wind Την / Το Τρι Δεκ 13, 2011 3:15 pm

Χμ, και εγώ έβλεπα πολλά όνειρα με την αγαπημένη μου γιαγια, ιδιαίτερα λιγο αργότερα απο το θανατό της. Δεν ξέρω αν θα συμφωνήσουν και τα υπόλοιπα μέλη, αλλά όποτε την βλέπω και αρχιζώ να ρωτάω διάφορα και δέχομαι απαντάσεις, τα περισσότερα επαληθεύονται ή κάποια γεγονότα συμβαίνουν που έχουν σχέση με ότι την ρώτησα. Είναι σαν να παίρνω απαντήσεις και όταν είμαι ξύπνια, φανερές ή όχι.
Δεν είμαι σίγουρη αν σε αυτές τις περιπτώσεις είναι το υποσυνείδητο που προσπαθεί να βγάλει κάτι στην επιφάνεια ή κάτι άλλο.
Epsilon
Συντονιστής
Συντονιστής

Άντρας Ιχθύς Κατσίκα
Φήμη : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 02/10/2011

Δημοσίευση  Epsilon Την / Το Τρι Δεκ 13, 2011 3:36 pm

Δεν ήταν όνειρο, ήταν εξωσωματική εμπειρία. Η γιαγιά σου προφανώς μπορεί να σου δώσει κάποιες απαντήσεις, αλλά δέξου μια συμβουλή, μη ρωτάς για το μέλλον, καθώς θα μαραζώσεις. Κάνε ερωτήσεις με το ''πως''. Smile

maryspiros
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 12/12/2011

Δημοσίευση  maryspiros Την / Το Τετ Δεκ 14, 2011 3:59 am

Σας ευχαριστω πολυ Very Happy

Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Τρι Απρ 24, 2018 11:41 am