And if it harms none, Do what you will

ΦόρουμΦόρουμ  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

Μοιραστείτε | 

Αγία

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
<kostas>
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Τοξότης Βουβάλι
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Αγία   Τρι Δεκ 13, 2011 6:41 am

Εχθες εδειξε στην τηλεωραση την ελενη ραντου (λογιστρια) και ειδα να καθετε σε ενα γραφειο που απο πισω ειχε πολλες εικονες .Και μια απο αυτες μου τραβηξε το ματι και αγαπησα μια αγία αλλα δεν ξερω το ονομα της.Τελος παντων πηγα να κοιμηθω και ειδα πολλα ονειρα μπερδεμενα που εδειχναν την αρνητικη ενεργια της ημερας που τραβηξα δηλαδη αυτη την αρνητικη ενεργια την εχω καθε μερα και καποιες φωρες με προβληματιζει να αναπνευω οταν την αισθανομε εντονα.

Μετα απο τα μπερδεμενα ονειρα ειδα να βρησκομε σε ενα παρκο γεματο χορταρι και δεντρα και απο πισω μου μια εκκλησια.Διπλα απο την εκκλησια υπηρχαν πολλα πιανα με θεσεις (παραπολα) και λιγο διπλα απο αυτα ηταν ταφοι.Συνεχιζω να περπαταω απο εκει που ημουν και βλεπω μια μεγαλη εικονα εξω απο την εκκλησια ζωγραφιστη με αυτη την αγια που ειδα στην τηλεωραση.Ενιωθα να μου μιλαγε και να μου εδινε δυναμη και κουραγιο σε αυτα που νιωθο καθημερινα και συγκεκριμενα μου ειπε πως θα ειναι διπλα μου και θα με βοηθαει.Ειμουν τοσο χαρουμενος...Μετα πηγα πισω παλι στο παρκο και μετα εκανα βολτες μεχρη να νυχτωσει.Νυχτωσε και ειδα να βρησκομε κατω απο την εικονα στα καλακαθουμενα και γινοτανε εξω απο την εκκλησια ενας γαμος.Εγω ειχα κατσει και επινα κατι...τελος παντων μιλαγα με την αγια και χαζευα αυτους που χορευανε .
Απο οταν ξυπνησα καποια πραγματα που δεν ηθελα να γινουν αποψε δεν εγιναν και πραγματοποιηθηκαν καποιες ευχες απλες..(μην πιστευε κατι ευχες οπως ''ευχομε να γινω πλουσιος'' :Ρ ).Απο το πρωι ενιωθα να αισθανομε εντονα μια δυναμη μαγειας αλλα μετα ξαναενιωσα την αρνητικη ενεργια και η αισθηση αυτη χαθηκε απο μεσα μου και εχασα την ελπιδα που μου εδωσε εκεινη η αγια.
Θελω να ακουσω την αποψη σας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lampan
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Ταύρος Κόκκορας
Ημερομηνία εγγραφής : 22/05/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγία   Τρι Δεκ 13, 2011 8:31 am

<kostas> έγραψε:
Εχθες εδειξε στην τηλεωραση την ελενη ραντου (λογιστρια) και ειδα να καθετε σε ενα γραφειο που απο πισω ειχε πολλες εικονες .Και μια απο αυτες μου τραβηξε το ματι και αγαπησα μια αγία αλλα δεν ξερω το ονομα της.Τελος παντων πηγα να κοιμηθω και ειδα πολλα ονειρα μπερδεμενα που εδειχναν την αρνητικη ενεργια της ημερας που τραβηξα δηλαδη αυτη την αρνητικη ενεργια την εχω καθε μερα και καποιες φωρες με προβληματιζει να αναπνευω οταν την αισθανομε εντονα.

Μετα απο τα μπερδεμενα ονειρα ειδα να βρησκομε σε ενα παρκο γεματο χορταρι και δεντρα και απο πισω μου μια εκκλησια.Διπλα απο την εκκλησια υπηρχαν πολλα πιανα με θεσεις (παραπολα) και λιγο διπλα απο αυτα ηταν ταφοι.Συνεχιζω να περπαταω απο εκει που ημουν και βλεπω μια μεγαλη εικονα εξω απο την εκκλησια ζωγραφιστη με αυτη την αγια που ειδα στην τηλεωραση.Ενιωθα να μου μιλαγε και να μου εδινε δυναμη και κουραγιο σε αυτα που νιωθο καθημερινα και συγκεκριμενα μου ειπε πως θα ειναι διπλα μου και θα με βοηθαει.Ειμουν τοσο χαρουμενος...Μετα πηγα πισω παλι στο παρκο και μετα εκανα βολτες μεχρη να νυχτωσει.Νυχτωσε και ειδα να βρησκομε κατω απο την εικονα στα καλακαθουμενα και γινοτανε εξω απο την εκκλησια ενας γαμος.Εγω ειχα κατσει και επινα κατι...τελος παντων μιλαγα με την αγια και χαζευα αυτους που χορευανε .
Απο οταν ξυπνησα καποια πραγματα που δεν ηθελα να γινουν αποψε δεν εγιναν και πραγματοποιηθηκαν καποιες ευχες απλες..(μην πιστευε κατι ευχες οπως ''ευχομε να γινω πλουσιος'' :Ρ ).Απο το πρωι ενιωθα να αισθανομε εντονα μια δυναμη μαγειας αλλα μετα ξαναενιωσα την αρνητικη ενεργια και η αισθηση αυτη χαθηκε απο μεσα μου και εχασα την ελπιδα που μου εδωσε εκεινη η αγια.
Θελω να ακουσω την αποψη σας.

επειδη ειμαι κρυφος λατρης των βιβλιων και τον Χριστιανικων και μη διαβασα σε ενα τετιο βιβλιο
οι αγιοι οταν σου εμφανιζονται συνηθος δεν μπορεις να κινηθεις νιωθεις μια τοσο μεγαλη δυναμη που εισαι στα γονατα σου(μεσα στο ονειρο) και πρεπει να σε σηκωσει αυτος για να μπορεσεις να σηκωθεις τεσπα παντα σε οποια θρησκεια και αν πιστευεις θα υπαρξουν τετια ονειρα...
Να σου πω και ενα μυστικο... Οταν εγινα γουικανος τη πρωτη νυχτα ειδα ενα ονειρο με εναν μαυροφορεμενο αντρα τον Αγιο Νεοφυτο δεν μπορουσα να σηκωθω μεχρι που με σηκωσε ναι μεν κατσαμε μιλησαμε ρωτησα κατι δικα μου αλλα καταλαβα οτι ερχοταν απο το υποσηνηδιτο μου η απλα δεν ηταν κατι τετιο με εβαζε να κανω πραγματα παρα τη θεληση μου εγινα γουικανος σκευτομενος πολυ καλα τις οποιες επιπτωσεις θα ειχε αυτο αλλα με εβαζε να ξαναγινω Χριστιανος δεν ξερω γιατι με τη δυναμη που μου μεταδωσε με εκανε και το ενιωσα ασχημα

ενωειτε οτι δεν μετανιωσα ποτε για αυτη την επιλογη απλα να θυμασε τα περισσοτερα ερχονται απο το υποσηνηδητο γιαυτο απο τοτε ποτε μου δεν εμεινα προσκολημενος πανω σε ενα θεμα και καθαριζα το μυαλο μου πριν κοιμηθω (ενταξη τα ονειρα συνεχιστηκαν αλλα αυτη τη φορα δεν ειχαν να κανουν με πραγματα που σκευτομουν εντονα) αν με πιανεις τι ενοω....
<kostas>
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Τοξότης Βουβάλι
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγία   Τρι Δεκ 13, 2011 10:27 am

Ναι καταλαβα τι ενοεις.

''οι αγιοι οταν σου εμφανιζονται συνηθος δεν μπορεις να κινηθεις νιωθεις μια τοσο μεγαλη δυναμη που εισαι στα γονατα σου(μεσα στο ονειρο) και πρεπει να σε σηκωσει αυτος για να μπορεσεις να σηκωθεις τεσπα παντα σε οποια θρησκεια και αν πιστευεις θα υπαρξουν τετια ονειρα...''

Τοτε ειναι σιγουρο , οτι ειναι απο το υποσηνηδιτο μου.
Lampan
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Ταύρος Κόκκορας
Ημερομηνία εγγραφής : 22/05/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγία   Τρι Δεκ 13, 2011 10:54 am

<kostas> έγραψε:
Ναι καταλαβα τι ενοεις.

''οι αγιοι οταν σου εμφανιζονται συνηθος δεν μπορεις να κινηθεις νιωθεις μια τοσο μεγαλη δυναμη που εισαι στα γονατα σου(μεσα στο ονειρο) και πρεπει να σε σηκωσει αυτος για να μπορεσεις να σηκωθεις τεσπα παντα σε οποια θρησκεια και αν πιστευεις θα υπαρξουν τετια ονειρα...''

Τοτε ειναι σιγουρο , οτι ειναι απο το υποσηνηδιτο μου.

ποτε δεν ειπα οτι ειναι σιγουρο σου ειπα τι πιστευω εγω Smile

ακουσε και τους αλλους τι εχουν αν πουνε

Αγία
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Triquetra :: ΕΣΩΤΕΡΙΣΜΟΣ :: Όνειρα-
Μετάβαση σε: