And if it harms none, Do what you will

ΦόρουμΦόρουμ  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

Μοιραστείτε | 

μια προσφατη ιστορια με αναδρομες...!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
το μπλε ματι
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Τοξότης Τίγρης
Ημερομηνία εγγραφής : 01/08/2012

ΔημοσίευσηΘέμα: μια προσφατη ιστορια με αναδρομες...!!!   Πεμ Αυγ 09, 2012 11:01 am

γεια σας .....πρωτα απο ολα αυτο που θα σας πω δεν μπορω να το επιβεβαιοσω αλλα πιστευω πως ειναι αληθεια....ολα ξεκινησαν οταν εγω εκανα σχεση με ενα κοριτσι...φανταζομαι πως σε ολους θα εχει τυχει μια σχεση η οποια να μην μπορουσες να της/του εμπιστευτεις καποια πραγματα γιατι μπορει να σε περασει για τρελο η ακομα να σε χωρισει....αφου λοιπον εγω καταλαβα οτι με το κοριτσι αυτο θα ειμαστε για πολυ καιρο μαζι...αφου ηδη ειχαμε κλεισει ενα μηνα και εβλεπα οτι με εμπιστευοταν αλλα φοβοταν....καταλαβενε οτι κατι της κρυβω και ανησηχουσε....καποια μερα καθως ειχαμε βγει βολτα αποφασισα να της αποκαλυψω το μεγαλο μυστικο μου γιατι φοβομουν μην την χασω....της ειπα λοιπον οτι ειμαι μαγος....ξερω τι θα μου πειτε...οτι δεν εκανα καλα που της το ειπα....περιμενα αμηχανα την αντιδραση της....εκεινη αφου της εξηγησα μου ειπε οτι ειχε και εκεινη ενα μυστικο ακριβως ιδιο με το δικο μου...ηταν και εκεινη μαγισσα σαν και μενα...βεβαια οχι τοσο προχωρημενη καθως ειναι αρκετα δυσκολο να μαθει στο σπιτι αφου η μητερα και ο αδερφος της της ψαχνουν τα πραγματα και της κανουν "ανακριση"...ετσι λοιπον αποφασισε να μου διηγηθει την ιστορια της......γυρναμε αρκετα χρονια πισω.....καλοκαιρι....οπου εκεινη βρισκετε στην καλαματα και κανει μπανιο στην παραλια...μικρη τοτε δεν πηγαινε πολυ βαθια οσπου καποια στιγμη πηγε με την μητερα της και αποφασισε να κανει βουτια φοροντας μασκα για να δει τις ομορφιες του βυθου....μολις εκανε την βουτια ειδε 3 γυναικειες μορφες να ανεβενουν καταπανω της εχοντας φωτηνα πρασινα ματια και κοκκινα μαλλια με ασπρες ανταυγιες....αμεσως εκεινη πεταχτηκε απο το νερο κλεγοντας και φωναζοντας και η μητερα της την εβγαλε εξω...απο εκεινη την στιγμη αρχισε να βλεπει, να ακουει και να αισθανετε πραγματα που οι αλλοι δεν μπορουσαν να δουν, ακουσουν και να νοιωσουν....κατι πλασματα με ασπρο φωτηνο δερμα και ασιμη ματια οπου φωναζαν το ονομα της....τα εβλεπε καθε φορα που επεφτε το σκοταδι......και μια νυχτα που ειχε πανσεληνο εκεινα μεγαλωσαν και κραταγαν μαχαιρι....οταν το φεγγαρι εγινε ολοστρογγυλο εβγαλαν στην πλατη εναν σταυρο με εναν κυκλο κατω κατω...κατα τα μεσανυχτα τα πλασματα την μαχαιρωσαν στο ποδι και θελησαν να της παρουν το αιμα....μετα απο πολυ καιρο ειδε στην πορτα το σημαδι με την πενταλφα και τον τραγο http://www.google.gr/imgres?um=1&hl=el&client=firefox-a&rls=org.mozilla:el:official&biw=1047&bih=488&tbm=isch&tbnid=NrhuJ8qsS1vYaM:&imgrefurl=http://aktines.blogspot.com/2012/01/blog-post_8973.html&docid=xgJA_BAhndsKBM&imgurl=http://deveghepatriei.files.wordpress.com/2012/01/233.gif%253Fw%253D500%2526h%253D520&w=500&h=520&ei=1OsjUKuOCqak4ATCxoHICQ&zoom=1&iact=hc&vpx=100&vpy=154&dur=360&hovh=149&hovw=143&tx=63&ty=146&sig=114009615490873043424&page=1&tbnh=128&tbnw=123&start=0&ndsp=11&ved=1t:429,r:5,s:0,i:83
μετα απο λιγο που ολοι πηγαν για υπνο το δωματιο εγινε κοκκινο και ενφανηστικε ο διαβολος θελοντας να την σκοτοσει απο οτι της ειπε....εκεινη τον καρφωσε με ενα μαχαιρι στο κεφαλι και ολα εγιναν οπως πριν...ησυχασε για λιγο αλλα τωρα βλεπει ενα αγορακι χωρις ματια που το λενε lorenjo...

ειμαι σιγουρος οτι νομιζετε οτι τα χω φτιαξει με ενα τρελλο κοριτσι εγω παντως το πιστευω.....!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μαύρη Γατα
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Κριός Κατσίκα
Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2012
Χιούμορ : δηλητηριωδες

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μια προσφατη ιστορια με αναδρομες...!!!   Πεμ Αυγ 09, 2012 1:15 pm

Πιστευω πως ολα αυτα που βιωνουμε με τις αισθησεις μας , ειναι μορφοποιημενες Αρχετυπικες ενεργειες, αναλογα με το υποβαθρο του καθενος....
Εγω για παραδειγνα δεν πιστευω ποτε στο διπολο Θεος- Διαβολος (ειδικα στο Διαβολο) και δεν με επισκεπτονται ΠΟΤΕ δαιμονια και Διαβολοι...
Μονο μια φορα ειδα παλια τον Διαβολο στον υπνο μου, του ειπα πως δεν ανηκει στον κοσμο μου και δεν τον πιστευω και χαθηκε για παντα.....
power
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Ζυγός Άλογο
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2013

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μια προσφατη ιστορια με αναδρομες...!!!   Σαβ Νοε 23, 2013 3:14 pm

εγω παλι θα σε ρωτησω με το κοριτσι αυτο ειστε ακομα μαζι

μια προσφατη ιστορια με αναδρομες...!!!
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Triquetra :: ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΕΛΩΝ :: Εμπειρίες από την Μαγεία-
Μετάβαση σε: