And if it harms none, Do what you will

ΦόρουμΦόρουμ  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

Μοιραστείτε | 

τρομερη εμπειρια απο σατανιστικες προσευχες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
giwrgosreaper
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Ημερομηνία εγγραφής : 24/09/2012

ΔημοσίευσηΘέμα: τρομερη εμπειρια απο σατανιστικες προσευχες   Δευ Σεπ 24, 2012 11:14 pm

Ολα αρχισαν απο 1 φιλο μου που ακουγε μεταλ(σχεδον ολα τα ειδη) (ακουγα και εγω τοτε αλλα τωρα πολυ σπανια) που φορουσε μια πενταλφα ετσι για πλακα μολις τιν ειδα μου αρεσε και εμενα και ηθελα να παρω και εγω μια. Παμε μια μερα μαζι με τον φιλο μου στο μαγαζι που την ειχε παρει και αυτος και παιρνω και εγω μια χωρις να ξερω τη συμβολιζε... 2-3 εβδομαδες αργοτερα εμαθα τι συμβολιζε και αρχισα ασχολουμε, στην αρχη πολυ λιγο μετα λιγο περισσοτερο και αργοτερα αρχισα λιγο ακομα ποιο πολυ χωρις βεβαια να φτασω σε θυσιες και τετια μονο στο σπιτι που εψαχνα στο ιντερνετ. Τελως παντον μια μερα ειπα να ψαξω για σατανιστικες προσευχες βρηκα μια ιστοσελ (δεν την θυμαμαι πλεων και δεν θελω να την θυμαμαι) και εκατσα και διαβασα 4-5 απο αυτες και εστειλα και μια σε εκεινον τον φιλο μου μολις την διαβασε εκεινος αρχισε να βριζει την μανα του την γιαγια του και γενικα πολυ αλλα δεν ειναι ο φιλος μου το θεμα μας το θεμα μας ειναι τι επαθα εγω απο τις προσευχες. Ενα βραδυ ειμασταν σε 1 σχολειο με παρεα και ειχαμε πιει ολοι απο 1 η 1μισι κουτακι μπυρας αργοτερα οταν πιγα σπιτι και επεσα να κοιμιθω μεσα στον υπνο μου με επιασε επηλιψια (για οσους δεν ξερουν ας δουν medlook.net.cy/article.asp?item_id=563 καντο αντιγραφη και επικολιση στο url) ηταν η πρωτη φορα που παθενα επηλιψια και οπως γινωταν το σκινικο εγω καταλαβενα τη γινοταν και με κλειστα ξαπλωμενος κανονικα ομορφα και ωραια με εβλεπα απο την γωνια του κρεβατιου σε καποια φαση ομως αρχησα να σκεφτομαι και σκευτομουν τον Ιησου και σχεφτικα να πω το πατερ ημων απο μεσα μου και μολις το ειπα ολο αυτο σταματησε. Την επομενη μερα παω στο σχολειο και εμεις ειχαμε 1 πατερα της εκλησσιας που μας εκανε θρησκευτικα και του λεω τη ειχα παθει το χθεσινο βραδυ και τι ειχα διαβασει και μου λεει οτι μπορει να ηταν η δαιμονες και να του δωσω τη πεταλφα μου ειχα αγορασει γιατι ελεγε οτι μπορει και να ειχαν μπει μεσα στην πενταλφα που φορουσα, του εδωσα την πενταλφα (ξεχασα να προσθεσω το βραδυ που το ειχα παθει ηταν κυριακη και εκεινη την κυριακη ειχαν διαβασει στην ενορια της γειτονιας μου για τους δαιμονες και γενικα για τον διαβολο) και σταματισα να ασχολουμε για καποιο διαστημα αλλα δεν ξερω μεσα μου στο στηθος συγγεκριμενα ενιωθα λες και κατι εβραζε μεσα μου. Την επομενη κυριακη παλι τα ιδια (αλλα αυτη την εβδομαδα δεν ειχα ασχοληθη καθολου με πενταλφες και γενικα τετοια ανουσια πραγματα) το ξαναειπα στον πατερ και μου εδωσε 1 βιβλιο που λεγετε "ΟΙ ΓΚΟΥΡΟΥ, Ο ΝΕΟΣ ΚΑΙ Ο ΓΕΡΟΝΤΑΣ ΠΑΪΣΙΟΣ" γραμενο απο τον "ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΦΑΡΑΣΚΙΩΤΗΣ" ( αυτο δεν ειναι το κανονικο του ονομα και δεν θυμαμαι γιατι δεν εβαλε το δικο του) και μου ειπε να το διαβασω, το διαβασα, αλλα μετα απο κανα 2-3 μηνες πιγα και πειρα ακομα μια πενταλφα ξανα για πλακα γιατι δεν πυστευα οτι θα ξαναγινει αλλα να που ξαναεγινε και μολις το επαθα αμεσως την εδωσα σε μια θεια μου και της ειπα να την ξεφορτοθει γιατι εγω δεν τολμουσα να την αγγιξω. μετα στα μεσα του καλοκαιριου κοιμομουνα εξω στο μπαλκονι και η μανα μου ειχε βγει το βραδυ στο μπαλκονι να κανε 1 τσιγαρο αλλα μολις ειχε βγει με ειχε δει να τρεμο και μου εφερε μια κουβερτα το αλλο πρωΐ την ρωταω γιατι εχω αυτη την κουβερτα και μου λεει εγω στην εφερα γιατη κριωνες και της λεω δεν κριωνα επαθα παλι αυτο που ειχα παθει της αλλες φορες αλλα απο τοτε νομιζω οτι με κυνηγανε ακομα οι δαιμονες τι μπορω να κανω για μην με χτυπησουν παλι;;; καθε βραδι βλεπω στο ταβανι του δοματιου μου οταν παω να κοιμιθω διαφορες σκιες και φοβαμαι απλα θελω λιγη βοηθεια για να εχω μια καλη ασπιδα για τους δαιμονες και θελω να μου πειτε απο τι πυστευεται οτι παθενα αυτο που παθενα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ravenwolf
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Λέων Κατσίκα
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τρομερη εμπειρια απο σατανιστικες προσευχες   Τρι Σεπ 25, 2012 7:17 am

Giwrgosreaper,
Κατ αρχήν καλως όρισες. Επειδή είναι κανόνας στο φόρουμ γραψε την ηλικία σου στο προφίλ σου. Επειδή μπορεί να μην φαίνεται όμως πες μας σ αυτό το θέμα πόσο χρονών είσαι. Στην συνέχεια πες μας λίγο τι ξέρεις ότι είναι η πεντάλφα. Δεν βρήκα κάπου να λέει ότι βιώνει εξωσωματική εμπειρία κατά την επιληπτιή κρίση. Και ένας γνωστός μου είναι επιληπτικός ποτέ δεν μου είπε κάτι τέτοιο. Δεν ξέρω αν ήταν ή όχι αλλά πιστεύω ότι αν η μάνα σε έβλεπε να παθαίνεις κρίση μόνο κουβέρτα δεν θα σου έριχνε γιατί δεν θα το μπερδευε με ένα απλό τρέμουλο.Άποψή μου. Αν όμως πιστεύεις ότι είναι επιληψία καλό είναι να πατε να το ελέγξετε. Κάτι ηλεκτρόδια στο κεφάλι θα σου βάλω και τίποτα άλλο.
Επίσης καλό θα ήταν να άνοιγες ένα θέμα στην κατηγορία μέλος που εκεί παρουσιάζονται οι καινούριοι και πες μας δυο λόγια μιας και δεν έχεις μελετήσει πολλά τι είναι μαγεία για σένα, τι σου αρέσει σ αυτήν, τι πραγματικά θα ήθελες να κάνεις σαν γνωστης της και γενικά τι έχεις δει
http://signofthedragon.blogspot.com
Μαύρη Γατα
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Κριός Κατσίκα
Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2012
Χιούμορ : δηλητηριωδες

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τρομερη εμπειρια απο σατανιστικες προσευχες   Τρι Σεπ 25, 2012 8:49 am

Αχ! Η ταλαιπωρη πενταλφα , ειναι συμβολο απο την εποχη του Πυθαγορα και η σημασια του εινα :ΧΑΙΡΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΓΙΗΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Τωρα τι να πω αλλο...ο επιληπτικος ΔΕΝ ΘΥΜΑΤΑΙ τι εγινε κατα την ωρα της κρισης του και εχει και απωλειες... τα κανει επανω του... με πιανετε...Δαγκωνει γλωσσα ,μεχρι που την κοβει κιολας αν δεν του βαλεις κατι πριν σφιξει τα δοντια του.
Ολο αυτο χωρις να κανουμε τηλε ΕΣΥ ειναι κατα την ταπεινη αποψη μου ή υστερικη υπερπνοια απο χρηση ουσιων , ακομα και λογω ιδιοσυγκρασιας ή μια εφηβικη ψυχωσικη συνδρομη...
Αν συνεχισεις παντως, ασε τα μαγικα και βουρ σε γιατρο.
Αυτα σου τα γραφω με καθε καλη προαιρεση πραγματικα.
Να προσαχεις και καλως ηρθες.
dimitra_
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Δίδυμος Δράκος
Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2012

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τρομερη εμπειρια απο σατανιστικες προσευχες   Τρι Σεπ 25, 2012 1:21 pm

Έρμη πεντάλφα τι τραβάς κι εσύ!!!Χέρια να είχε τα χαστούκια θα άρχιζε!!!!
Πες μας λοιπόν κάποια πράγματα για σένα και κυρίως για το τι γνωρίζεις για τις πεντάλφες Giwrgosreaper!! !
giwrgosreaper
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τρομερη εμπειρια απο σατανιστικες προσευχες   Τετ Σεπ 26, 2012 6:20 am

παιδια δεν νομιζω να ειμαι επιλιπτικος γιατι ποτε ξανα δεν εχω παθει κατι τετοιο και προσεχο αρκετα δεν ασχολουμε με ανοησιες που κενε π.χ εγκεφαλικα κυταρα και αλλα το μονο που εκανα ηταν παλια που επινα 1-2 κουτακια μπυρα τον μηνα... αα και οσο για την πενταφλα ειχα την αναποδι δηλαδη με την γωνια να κοιταει κατω που συμβολιζει την αρνητικη αρχη και το σκοτος ενω η αλλη με την γωνια απο πανω συμβολιζει την θετικη αρχη και το φως
dimitra_
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Δίδυμος Δράκος
Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2012

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τρομερη εμπειρια απο σατανιστικες προσευχες   Τετ Σεπ 26, 2012 6:58 am

Μια ιδέα για την πεντάλφα
http://triquetra.freeforumsblog.com/t148-topic
Να ζητήσεις ιατρική συμβουλή ΆΜΕΣΑ.
Καλώς όρισες...
giwrgosreaper
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τρομερη εμπειρια απο σατανιστικες προσευχες   Τετ Σεπ 26, 2012 7:44 am

dimitra_ έγραψε:
Μια ιδέα για την πεντάλφα
http://triquetra.freeforumsblog.com/t148-topic
Να ζητήσεις ιατρική συμβουλή ΆΜΕΣΑ.
Καλώς όρισες...

το εχω διαβασει αλλα ευχαριστω που σκευτικες να μου το δωσεις Wink
sad fairy
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Παρθένος Βουβάλι
Ημερομηνία εγγραφής : 29/09/2015

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τρομερη εμπειρια απο σατανιστικες προσευχες   Τρι Σεπ 29, 2015 11:02 am

μαλιστα.ενδιαφερον!
raven
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2016

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τρομερη εμπειρια απο σατανιστικες προσευχες   Πεμ Ιαν 14, 2016 8:12 am

να ξερεις giwrgosreaper οτι σε ολο το σκηνικο που εζησες δεν εχει καμια σχεση η πενταλφα παρα μονο η προσευχες που εκανες.οταν εισαι βαπτισμενος χριστιανος που μαλλον εισαι ή σε αλλη εχθρικη θρησκεια προς τον Σατανά και τελεσεις προσευχες για αυτον θα σε δει σαν εχθρο του αφου ανηκεις σε εχθρικη θρησκεια και λογικο να θελει να σε τιμωρησει.περιττο να σου πω οτι ηταν ανοητο ολο αυτο που εκανες,η περιεργεια σκοτωσε την γατα λενε.δεν παιζουν με αυτα.

τρομερη εμπειρια απο σατανιστικες προσευχες
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Triquetra :: ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΕΛΩΝ :: Εμπειρίες από την Μαγεία-
Μετάβαση σε: