And if it harms none, Do what you will

ΦόρουμΦόρουμ  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

Μοιραστείτε | 

Αστρική Προβολή... σχεδόν

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Xrisa B.
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Κριός Τίγρης
Ημερομηνία εγγραφής : 22/10/2012
Χιούμορ : Ανάλογα με την περίσταση...

ΔημοσίευσηΘέμα: Αστρική Προβολή... σχεδόν   Πεμ Οκτ 25, 2012 5:39 am

Λοιπόν, η δική μου εμπειρία είναι λίγο παράξενη. Εγώ πέρυσι άρχισα να μαθαίνω για τηλεπάθειες κλπ αλλά φέτος άρχισα να ασχολούμαι πραγματικά. Διάβασα, λοιπόν, και για την Αστρική Προβολή. Και ξέρετε τι ανακάλυψα; Ότι το είχα κάνει κι εγώ! Μια μέρα, πριν μάθω για την Α.Π., είχα δει στον ύπνο μου ότι είχαμε πάει εκδρομή η τάξη μου και μια καθηγήτριά μας σε μία παραλία. Μόλις φτάσαμε -εν τω μεταξύ, πήγαμε σε ένα ορεινό χωριό, ανοίξαμε μια πόρτα και βρεθήκαμε στην θάλασσα!- κάτσαμε στην παραλία και... άρχισα να πετάω! Πήγαινα όλο και πιο ψηλά, κοίταξα κάτω και είδα το σώμα μου! Πέταγα, αλλά ήμουν ακόμα στο έδαφος! Έχω δει κι άλλα παρόμοια όνειρα, αλλά αυτό είναι το πιο πρόσφατο και θυμάμαι τις περισσότερες λεπτομέρειες.
Ακόμα, στο όνειρο, ένιωθα την αίσθηση του να πετάς και ήταν κάπως σαν όταν, όσοι το έχουν δοκιμάσει, κάναμε κούνια όταν ήμασταν 8-9 και πηδούσαμε για να κατέβουμε. Κάτι τέτοιο, αλλά επί 1000!!!! Όμως, όταν το είδα αυτό το όνειρο, χέστηκα πάνω μου και συγγνώμη για την λέξη.
Ήταν Shocked , affraid αλλά πολύ lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μαύρη Γατα
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Κριός Κατσίκα
Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2012
Χιούμορ : δηλητηριωδες

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστρική Προβολή... σχεδόν   Πεμ Οκτ 25, 2012 7:26 am

Μου αρεσει πολυ η πηγαια χαρα και ο αυθορμητισμος σου!
Xrisa B.
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Κριός Τίγρης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστρική Προβολή... σχεδόν   Πεμ Οκτ 25, 2012 8:12 am

Μαύρη Γατα έγραψε:
Μου αρεσει πολυ η πηγαια χαρα και ο αυθορμητισμος σου!
Το 'χω αυτό! Μην νομίζετε, όμως, ότι είναι πάντα καλό!
Epsilon
Συντονιστής
Συντονιστής

Άντρας Ιχθύς Κατσίκα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/10/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστρική Προβολή... σχεδόν   Πεμ Οκτ 25, 2012 11:22 am

Χαχα, ωραία τα περιγράφεις. Αυτό όμως ήταν αστρικό ταξίδι, όχι προβολή.

Η διαφορά έγκειται στο επίπεδο. Αστρικά ταξίδια κάνουν όλοι. Προβολή μόνοι οι εκπαιδευμένοι ή όσοι το έχουν από τα γεννοφάσκια τους. Για να προβληθείς πρέπει να έχεις φτιάξει πλήρως το αστρικό σου σώμα. Κι αυτό για να γίνει είναι επιστήμη ολόκληρη (αν δε θες να σου πάρει 40 χρόνια δηλαδή) Smile
manren
Συντονιστής
Συντονιστής

Άντρας Καρκίνος Χοίρος
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστρική Προβολή... σχεδόν   Πεμ Οκτ 25, 2012 11:25 am

χρυσα ωραιο το ονειρο σου καθως και η περιγραφη σου αλλα εγω εχω μια ερωτηση να κανω ... τον καιρο που δες το ονειρο αυτο πως ησουν απο ψυχολογια ?
Xrisa B.
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Κριός Τίγρης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστρική Προβολή... σχεδόν   Παρ Οκτ 26, 2012 4:40 am

manren έγραψε:
χρυσα ωραιο το ονειρο σου καθως και η περιγραφη σου αλλα εγω εχω μια ερωτηση να κανω ... τον καιρο που δες το ονειρο αυτο πως ησουν απο ψυχολογια ?

Μια χαρά και πολύ χαλαρή! Γιατί?
manren
Συντονιστής
Συντονιστής

Άντρας Καρκίνος Χοίρος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστρική Προβολή... σχεδόν   Παρ Οκτ 26, 2012 5:38 am

επειδη χρυσα πολλες φορες τα ονειρα ειναι προεκταση της ψυχης μας και του υποσυνειδητου μας ... στα ονειρα μας μεταφεροντε συναισθηματα και εικονες διχως ταμπου και προκαταληψεις κοινως ειμαστε ελευθεροι και βλεπουμε αυτο που πραγματικα ειμαστε ... αν στα ονειρα δεν υπαρχει καποιος μαγικος παραγοντας τοτε πιο πιθανα ειναι ενας ψυχολογικος παραγοντας - εικονα που δυστυχως η συγχρονη εποχη μας δεν αφηνει να απελευθεροσουμε και να ζησουμε Very Happy
Xrisa B.
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Κριός Τίγρης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστρική Προβολή... σχεδόν   Σαβ Οκτ 27, 2012 2:18 am

manren έγραψε:
επειδη χρυσα πολλες φορες τα ονειρα ειναι προεκταση της ψυχης μας και του υποσυνειδητου μας ... στα ονειρα μας μεταφεροντε συναισθηματα και εικονες διχως ταμπου και προκαταληψεις κοινως ειμαστε ελευθεροι και βλεπουμε αυτο που πραγματικα ειμαστε ... αν στα ονειρα δεν υπαρχει καποιος μαγικος παραγοντας τοτε πιο πιθανα ειναι ενας ψυχολογικος παραγοντας - εικονα που δυστυχως η συγχρονη εποχη μας δεν αφηνει να απελευθεροσουμε και να ζησουμε Very Happy

Τι εννοείτε; Ότι στο όνειρό μου είδα αυτό που είμαι πραγματικά, δηλαδή ότι μπορώ να κάνω ό,τι κι αν είναι αυτό και στον ξύπνιο μου Question Exclamation
Shocked Shocked Shocked Shocked
manren
Συντονιστής
Συντονιστής

Άντρας Καρκίνος Χοίρος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστρική Προβολή... σχεδόν   Τρι Οκτ 30, 2012 4:36 am

ενοω οτι επειδη στην πραγματικοτητα λογο ολων αυτων που μας συμβαινουν στην καθημερινοτητα καταπιεζομαστε μεσα μας οσο και εξω μας στα ονειρα συνηθως μας βγαινι αυτη η απελευθερωση που δεν εχουμε κανονικα εξου και ολες αυτες οι πτησεις και οι τασεις προς φυγη που εχουν καποιοι

Αστρική Προβολή... σχεδόν
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Triquetra :: ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΕΛΩΝ :: Εμπειρίες από την Μαγεία-
Μετάβαση σε: