And if it harms none, Do what you will

ΦόρουμΦόρουμ  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

Μοιραστείτε | 

12 12 12 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ(ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ)!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Fiery_Wind
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Κριός Τίγρης
Ημερομηνία εγγραφής : 09/12/2011
Χιούμορ : Ατελείωτο

ΔημοσίευσηΘέμα: 12 12 12 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ(ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ)!!!!!!   Τρι Δεκ 11, 2012 9:43 am

Δείτε το : https://www.youtube.com/watch?v=3boqddWaF1g&feature=g-high-f

Λοιπόν για την ελλάδα είναι 4:30 πμ νομίζω
Σκεφτήτε
ΑΓΑΠΗ(ή έστω άλλα ευχάριστα συναισθήματα) και νοώστε την......
Έστω και για 2 λεπτά
Πόσοι είσαστε μέσα ? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Epsilon
Συντονιστής
Συντονιστής

Άντρας Ιχθύς Κατσίκα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/10/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 12 12 12 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ(ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ)!!!!!!   Τρι Δεκ 11, 2012 12:24 pm

2.30 μ.μ. λέει για την Ελλάδα... ενδιαφέρον...
mysterygirl
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Κριός Τίγρης
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2011
Χιούμορ : υπερβολικο θα ελεγα!!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 12 12 12 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ(ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ)!!!!!!   Σαβ Δεκ 15, 2012 3:49 am

θα ξαναγινει στις 21 δεκεμβριου --> https://www.facebook.com/events/448307038565341/ ΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙΙΙ!!
Μαύρη Γατα
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Κριός Κατσίκα
Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2012
Χιούμορ : δηλητηριωδες

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 12 12 12 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ(ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ)!!!!!!   Σαβ Δεκ 15, 2012 11:49 am

Eπειδη δεν ξερω τις προθεσεις αυτου που το δημιουργησε , μηπως να οριζαμε δικη μας ωρα και μερα;
Οσο για τις 21 Δεκ. ειναι πολυ βαρια μερα , με ιδιαιτεροτητες. Μηπως ο καθενας εκεινη τη μερα να επραττε κατα βουληση; Εγω κατι θα κανω στις 21 αλλα μονη μου.Θελω την ενεργεια μου προστατευμενη...
Το θετω ως προβληματισμο και δεν πρεπει να εξηγησω τιποτε αλλο. Απλα τα νεα παιδια προσοχη. Οχι ο,τι σας σερβιρουν απο το εξωτερικο.Εχει ιδιαιτεροτητες ο Ελλαδικος χωρος. Εχουμε πυλες εδω.
Αυτα!
manren
Συντονιστής
Συντονιστής

Άντρας Καρκίνος Χοίρος
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 12 12 12 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ(ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ)!!!!!!   Δευ Δεκ 17, 2012 4:23 am

καλο θα ηταν 21-12 να μην πραξετε τιποτα που να καταναλωσει μεγαλες δοσεις ενεργειας καθως ειναι μια παρα πολυ περιεργη μερα ... και νυχτα ...
Epsilon
Συντονιστής
Συντονιστής

Άντρας Ιχθύς Κατσίκα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 12 12 12 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ(ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ)!!!!!!   Δευ Δεκ 17, 2012 9:57 am

Για τις 21 συμφωνώ! Ο καθένας για τον εαυτό του (σε γενικές γραμμές).

''Χτες ήμουν έξυπνος και προσπαθούσα ν' αλλάξω τον κόσμο,
σήμερα είμαι σοφός κι αλλάζω τον εαυτό μου''

Δε θυμάμαι ποιος το είπε αλλά δείχνει λίγο πολύ τι πρέπει να γίνει από τις 21 και μετά.
Μαύρη Γατα
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Κριός Κατσίκα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 12 12 12 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ(ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ)!!!!!!   Παρ Δεκ 28, 2012 7:09 am

Θα ηθελα να επισημανω κατι που εχω παρατηρησει της τελευταιες ημερες και συζητωντας το με ατομα με τις ιδιες ανησυχιες , οι εντυπωσεις μας συμπιπτουν:
Εχω συνεχως ενεργειακες παρεμβολες τοσο στον υπνο , οσο και οταν δεν κοιμαμαι , απο κακες (αν μπορω να το πω ετσι) ενεργειες. Δεν το ψαχνω τι ειναι για να μην τις μορφοποιησω περεταιρω και γινουν πιο ισχυρες απεναντι μου , αλλα το νιωθω και ειναι επικυνδυνες.
Εχω κατα καποιον τροπο κλειδωσει τις εξωαισθητηριες δυνατοτητες μου για να τρωνε πορτα , στον υπνο ομως....Κι εκει δυνουμε μαχες 3 βραδυα τωρα...
Θα ειχα να συστησω πολυ προσοχη και οχι τελετες αυτον τον καιρο.Αλλο καλεις κι αλλο κατεβαινει... Οχι θυμο , κακια , ευχες για κακο , καραδοκει ο,τι πιο μαυρο εχω νιωσει ποτε μου!
Απλα προσοχη.
manren
Συντονιστής
Συντονιστής

Άντρας Καρκίνος Χοίρος
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 12 12 12 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ(ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ)!!!!!!   Παρ Δεκ 28, 2012 7:40 am

οι επομενες μερες και για πολυ καιρο απο δω και περα θα ειναι περιεργες και επαγρυπνισης οποτε πορσεχετε τι θα κανετε γιατι πλεον τα λαθη δεν συγχωρουνται ...
Epsilon
Συντονιστής
Συντονιστής

Άντρας Ιχθύς Κατσίκα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 12 12 12 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ(ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ)!!!!!!   Παρ Δεκ 28, 2012 1:17 pm

Είναι εποχή που μπορεί κάποιος να ανέβει γρήγορα ή να πέσει γρήγορα... Ένας φίλος μου είπε να τα σκέφτομαι όλα επί 4 είτε είναι άνοδος είτε πτώση, συναισθηματικές ή νοητικές διαταραχές κτλ. Δείτε το σαν τεστ (6ετίας :Ρ ).

Όταν βρω χρόνο θα γράψω για την περίοδο 13-19.
Μαύρη Γατα
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Κριός Κατσίκα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 12 12 12 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ(ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ)!!!!!!   Παρ Δεκ 28, 2012 1:52 pm

Ετσι ειναι παιδια πραγματικα!
Βλεπω απιθανες συμπεριφορες γυρω μου και νιωθω τοσα πολλα... Βλεπω ανθρωπους στο δρομο και μου ερχεται να τους σταματησω για να βοηθησω , αλλα ειναι εποχη προσωπικης δουλειας και περιεργη...
Στον υπνο μου δε , αναδυεται ο,τι πιο σκοτεινο και πρωτογονο κρυβει το υποσυνειδητο μου και μου παρουσιαζεται σαν σωστο. Τα δουλευω αυτα μεσα μου και τουλαχιστον τα διαχειριζομαι πολυ καλα.Αυτα τα τυπακια ομως που πλησιαζουν στον υπνο μου , κρυβουν τοσο κακο και αιμα... μου ερχεται να μπω σε ολα τα βιβλιοπωλεια και να τραβηξω στην ακρη ο,τι μαυρη λογοτεχνια κυκλοφορει.

Μεγαλη βοηθεια και καταλυτικη προστασια οι λιθοι μου. Μαυρη τουρμαλινη , κοκκινος γρανατης , ρουμπινι και τυρκουαζ.
Αντε να ανεβουμε σιγα σιγα ακομα πιο κοντα στο φως, γιατι το μαυρο με απωθει αφανταστα.
Δεν θα περασει τουλαχιστον σε μενα , σας το υποσχομαι.
Epsilon
Συντονιστής
Συντονιστής

Άντρας Ιχθύς Κατσίκα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 12 12 12 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ(ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ)!!!!!!   Παρ Δεκ 28, 2012 1:57 pm

Μαυρη Γάτα αφαίρεσα μία αναφορά σου γιατί δε ξέρω τι μπορεί να κάνει κάποιος αρχάριος μ' αυτήν.... καταλαβαίνεις.

Το θέμα ας λήξει εδώ. Προσοχή απλώς με ό,τι κάνετε από δω και μπρος. Θα το θίξουμε εκτενέστερα αργότερα.
Μαύρη Γατα
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Κριός Κατσίκα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 12 12 12 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ(ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ)!!!!!!   Σαβ Δεκ 29, 2012 5:00 am

Καλα εκανες Epsilon , συγγνωμη δεν το σκεφτηκα καλυτερα πριν το γραψω. Πολυ καλα εκανες.

12 12 12 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ(ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ)!!!!!!
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Triquetra :: ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ :: Καθημερινότητα-
Μετάβαση σε: