And if it harms none, Do what you will

ΦόρουμΦόρουμ  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

Μοιραστείτε | 

μοβ γλωσσα(ειναι λιγο τρομαχτικο)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Φαίη
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Καρκίνος Σκύλος
Ημερομηνία εγγραφής : 03/07/2012

ΔημοσίευσηΘέμα: μοβ γλωσσα(ειναι λιγο τρομαχτικο)   Τετ Ιουν 19, 2013 5:42 pm

Ημουν με την παρεα μου στο εξοχικο μου καθομουν σε μια κουνια κηπου που εχουμε και ερχεται και καθεται διπλα μου η μαμα μου και μου λεει να σηκωσω την μπλουζα μου να δει την κοιλια μου.
Την σηκωνω και λιγο πιο πανω απο τον ομφαλο ειχε δημιουργηθει ενας αλλος ομφαλος που μολις σηκωσα την μπλουζα βγηκε απο μεσα κατι σαν γλωσσα μοβ που εμοιαζε με ουρα αλογου(δεν ειχε τρυχες). Εγω τρομαξα και σηκωσα το βλεμμα μου και ειδα να περναει σαν σλαιντ απο μπροστα μου ο φιλος μου(πεθανε προσφατα) και ειχε τα ρουχα και το προσωπο, ετσι οπως ακριβως ηταν πριν μπει στο χωμα.....και καθως περνουσε ξεκολλησε το στομα του και βγηκε απο μεσα η ιδια γλωσσα και φαινοταν σαν να χαλογελαγε!!!!!!
Το ονειρο το ειδα ξημερωματα κυριακης! Ξερει κανεις τι μπορει να σημαινουν ολα αυτα τα συμβολα???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μαύρη Γατα
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Κριός Κατσίκα
Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2012
Χιούμορ : δηλητηριωδες

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μοβ γλωσσα(ειναι λιγο τρομαχτικο)   Πεμ Ιουν 20, 2013 6:53 am

Αν δεν εχουν περασει 40 μερες απο το θανατο του ή χρονος το μεγιστο, μηπως σου τραβαει ενεργεια απο το τσακρα σου, για να παραμενει στη διασταση μας; Κατι τετοιο μου βγαζει. Αν ηταν πληρης και ειχε ερθει απλα απο νοσταλγια, δεν θα σε ακουμπουσε καν, ξερουν οι ψυχες και δεν ερχονται σε σωματικη επαφη με τους ζωντανους. Αν γινει υπαρχει λογος.
aletsa
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Αιγόκερως Σκύλος
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2012

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μοβ γλωσσα(ειναι λιγο τρομαχτικο)   Πεμ Ιουν 20, 2013 11:28 am

εγω προτεινω το σαβατο που ειναι του ιεροσαλιου (ψυχοσαβατο) να πας σε μια εκλισια να δωσεις στον παπα ενα χαρτι με τα ονοματα ολων των συγεννων και φιλων μαζι με του φιλου σου να το διαβασει (αν εισαι χριστιανη)
Φαίη
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Καρκίνος Σκύλος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μοβ γλωσσα(ειναι λιγο τρομαχτικο)   Τετ Ιουν 26, 2013 12:50 pm

έχουν περασει 4 μηνες σχεδον.....εχω την εντυπωση οτι τον ειδα στον υπνο μου απλα ως ενα ατομο που με εχει επιρεασει πολυ.....τα υπολοιπα με προβληματισαν....ειναι συμβολα...η κουνια, η γλωσσα, ο ομφαλος.
Μαύρη Γατα
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Κριός Κατσίκα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μοβ γλωσσα(ειναι λιγο τρομαχτικο)   Τετ Ιουν 26, 2013 4:33 pm

Ναι, ειναι συμβολα.
Εκτος απο τις κοινες πεποιθησεις, δες τις δικες σου αξιες και προσπαθησε βασει αυτων να το αποσυμβολισεις και μονη σου.

Το ματι του τιγρη παρεπιπτοντως ζει ή το τσακισες απο την ενταση; Ξερεις τι σου λεω...
aletsa
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Αιγόκερως Σκύλος
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2012

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μοβ γλωσσα(ειναι λιγο τρομαχτικο)   Πεμ Ιουν 27, 2013 12:45 am

Μαύρη Γατα έγραψε:

Το ματι του τιγρη παρεπιπτοντως ζει ή το τσακισες απο την ενταση; Ξερεις τι σου λεω...

και νομιζα οτι μονο εγω τσακαγα τους αμεθυστους για πρωινο
Φαίη
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Καρκίνος Σκύλος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μοβ γλωσσα(ειναι λιγο τρομαχτικο)   Πεμ Ιουν 27, 2013 4:15 pm

Στην αρχη το φορουσα καθε μερα και αντεχα 6ωρη προπονηση(χορο λατιν) για την πλακα....οταν ο καβαριερος μου μου ειπε οτι δεν τον βολευει κι οτι τον χτυπαω, το εβγαλα και αρχισα να συμπεριφερομαι φυσιολογικα και οχι λες και εχω χαπακωθει....Razz

Ακομα την νιωθω εντονη την ενεργεια, εστω και αν κοιταζω προς το μερος που το φυλαω και συγκεντρωνομαι οποτε ζει και βασιλευει....
Γινεται να εχει καθαρισει απο μονος του λιθος? Σην αρχη ειχε μια πιο βαρια ενεργεια ενω τωρα, ναι μεν παλι ειναι εντονη και σουπερ δυναμικη αλλα πιο "καθαρα συγκεκριμενη"....δεν ξερω πως να το περιγραψω...
Φαίη
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Καρκίνος Σκύλος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μοβ γλωσσα(ειναι λιγο τρομαχτικο)   Πεμ Ιουν 27, 2013 4:26 pm

Αστείρευτη ενεργεια....τι του είχες κάνει?
Μαύρη Γατα
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Κριός Κατσίκα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μοβ γλωσσα(ειναι λιγο τρομαχτικο)   Παρ Ιουν 28, 2013 9:43 am

Τιποτα... απλα τον αγαπουσα πολυ και τον επαιρνα βολτα μαζι μου στη δουλεια, οταν ειχα χειμωνα τις κλειστες μου, δηλαδη τον ειχα να φωτιζει τις γκριζες μερες.
Ειναι κι αλλα πιο γυναικεια.. χι χι τωρα θυμηθηκα... επειδη εχω να κανω ολο με αντρες στα πλαισια διοικησης στη δουλεια, τον φορουσα οποτε ηθελα να τους ξεκανω και να γινει το δικο μου... Μαλλον ο Τιγρης πηρε φορα να σου ξεκανει τον παρτενερ... χι χι εεεε! μη βγει πιο fit το αγορι απο  τη Θεα!
Κρατα τον μαζι σου οταν εχεις διαθεση για φλερτ, θα σαρωνεις!!!

Υ.Γ: Φορτιζεται απλα οταν τον βλεπει εστω και λιγο ο ηλιος, αποφορτιζεται και καθαριζει στο νερο, άλλα 5 λεπτα ηλιοθεραπεια και ετοιμος!!!!
Φαίη
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Καρκίνος Σκύλος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μοβ γλωσσα(ειναι λιγο τρομαχτικο)   Τρι Ιουλ 02, 2013 8:44 am

Μαύρη Γατα έγραψε:
Τιποτα... απλα τον αγαπουσα πολυ και τον επαιρνα βολτα μαζι μου στη δουλεια, οταν ειχα χειμωνα τις κλειστες μου, δηλαδη τον ειχα να φωτιζει τις γκριζες μερες.

Κι εγω το εκανα αυτο.....ασυναισθητα...τωρα που το ειπες συνειδητοποιησα οτι ενιωθα κι εγω οτι σε τετοιες φασεις τον χρειαζομουν. Ενιωθα πιο σταθερη, σιγουρη και με ευστοχια!
Μου κανει πολυ μεγαλη εντυπωση....ενω ειναι χτυπημενες ολες οι πετρες σε παραπανω απο ενα σημεια, ειναι δυναμιτης ακομα!!!!! Καθε φορα που το φοραω και νιωθω την επιδραση του εξτασιαζομαι....ειναι υπεροχο!!!! Μου αρεσει παρα πολυ. οταν τον φοραω καθε τρεις και λιγο θελω να τον κοιταζω...αν δε, τον κοιταξω για αρκετη ωρα...καποιος πρεπει να με σκουντιξει για να επανελθω στον κοσμο!!!!Very Happy 

Σε ευχαριστω πολυ Μαύρη Γάτα! Ειλικρινα....αισθανομαι ευγνωμων!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Φαίη στις Τετ Ιουλ 03, 2013 2:37 am, 1 φορά
Μαύρη Γατα
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Κριός Κατσίκα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μοβ γλωσσα(ειναι λιγο τρομαχτικο)   Τρι Ιουλ 02, 2013 2:18 pm

Φιλια!!!!!!!!!!

μοβ γλωσσα(ειναι λιγο τρομαχτικο)
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Triquetra :: ΕΣΩΤΕΡΙΣΜΟΣ :: Όνειρα-
Μετάβαση σε: