And if it harms none, Do what you will

ΦόρουμΦόρουμ  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

Μοιραστείτε | 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ........

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Princes of Shadows
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Τοξότης Βουβάλι
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2013
Χιούμορ : ΑΡΚΕΤΟ

ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΑΛΗΜΕΡΑ........   Σαβ Ιουλ 20, 2013 2:17 am

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ. ΕΙΜΑΙ Η ''Princes of Shadows'' . ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΡΧΑΡΙΑ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΜΑΓΕΙΑΣ, ΔΝ ΕΧΩ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΠΟΤΕ, ΟΥΤΕ ΕΧΩ ΓΝΩΣΕΙΣ. ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΜΑΘΑΙΝΩ, ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΒΡΗΚΑ ΤΟ site ΤΥΧΑΙΑ, Κ ΑΠΟ ΜΙΑ ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ ΠΟΥ ΕΡΙΞΑ ΧΤΕΣ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ. ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΕΧΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ, Κ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ Κ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΣΑΣ ΕΛΠΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΘΩ ΑΡΚΕΤΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Epsilon
Συντονιστής
Συντονιστής

Άντρας Ιχθύς Κατσίκα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/10/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ........   Σαβ Ιουλ 20, 2013 3:56 am

Καλώς όρισες! καλή αναζήτηση με μέτρο και με κρίση.

Μόνο αν θέλεις γράφε με μικρούς χαρακτήρες, γιατί τα κεφαλαία στον κόσμο των φόρουμ είναι ή για να τονίσουμε κάτι ή για να δείξουμε πως φωνάζουμε.

Ξεκίνα από την ενότητα Book of Shadows και συνέχισε με άρθρα σε διάφορες ενότητες πρωτού καταπιαστείς με πρακτική.
Princes of Shadows
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Τοξότης Βουβάλι

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ........   Σαβ Ιουλ 20, 2013 5:14 am

Ευχαριστώ Epsilon. Εννοείται με κρίση κ μέτρο. Για τα κεφαλαία δν το ήξερα, οπότε θα το διορθώσω. Έχω να μαθω πολλά. Οταν θες να ασχοληθείς με κάτι κ δν ξέρεις πως κ απο πού κ πόσο μάλιστα όταν δν έχεις γνώσεις, πρώτα μαθαίνεις κ μετά ξεκινας, κ επειδή όπως λένε που πας ξυπόλητος στ'αγκάθια, αρκετό καιρό εψαχνα στο ίντερνετ. Που θα πάει, θα μάθω σιγα σιγα. Οτι κ να μάθω παντως, θα'ναι για μένα, για καλό. Δν θέλω να βλάψω ποτέ κανέναν. Κ όπως λένε οτι κάνεις σου έρχονται πίσω(τα κακα που κάνεις). Με ενδιαφέρει περισότερο οτι εχει να κάνει με φύλακα αγγελο, σμυρνεικη μαγεια κ τα σχετικα. Θα ξεκινησω σιγα σιγα απο την αρχη κ βλέπουμε.
~ΣΠΥΡΟΣ~
Συντονιστής
Συντονιστής

Άντρας Τοξότης Σκύλος
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ........   Σαβ Ιουλ 20, 2013 8:06 am

Καλή αρχή σου εύχομαι!
να ξέρεις...αυτό...που θες να ακολουθήσεις...είναι δύσκολο...και έχει πολλά σταυροδρόμια!
καλή αρχή και καλώς ήρθες!!!Smile 
Princes of Shadows
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Τοξότης Βουβάλι

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ........   Σαβ Ιουλ 20, 2013 10:01 am

Ευχαριστώ Σπύρο. Για τα σταυροδρόμια που λές, μιλάς γενικώς γιδ τον χόρο της μαγείας να φανταστώ? Ξέρω ότι δεν είναι κ το πιο εύκολο, κ προπάντων δν παίζουνε μ'αυτά. Ανέκαθεν μ'αρεσε όλο αυτο, γι'αυτό κ ψαχνόμουνα. Με αρκετή υπομονή όλα θα γίνουν. Κ πάλι ευχαριστώ.
Μαύρη Γατα
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Κριός Κατσίκα
Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2012
Χιούμορ : δηλητηριωδες

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ........   Σαβ Ιουλ 20, 2013 3:56 pm

Καλως ηρθες!!!
Αληθεια γιατι διαλεξες σε αυτη την ηλικια την ενασχοληση με τη Μαγεια; Εσωτερικη ενορμηση ή καποιο γεγονος;
Princes of Shadows
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Τοξότης Βουβάλι

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ........   Σαβ Ιουλ 20, 2013 4:28 pm

Μαύρη γάτα δέν εχει γίνει κάποιο γεγονός. Όπώς προείπα ανέκαθεν μ'αρεσε ο χώρος, ψαχνόμουνα αρκετά. Είχα ξεκινήσει τα τελευταία χρόνια να ρίχνω χαρτιά, δν ξέρω αν αυτό θεωρείται μαγεία, έχω ένα κόλημα με ότι έχει να κάνει με τον φύλακα άγγελο, πώς να τον καλέσεις, με σμυρνέικη μαγεια, κ τα σχετικά. Συγκεκριμένος λόγος δν υπάρχει. Για αρχή αναζητώ την γνώση. Για μένα, χωρίς να βλάψω κανέναν. Κάποια στιγμη αχ είμαι έτοιμη θέλω να ασχοληθώ κ να μαθω για ξόρκια, κ φυλαχτά, όπως είπα χωρίπ να βλαψω κανέναν, να διώξω οτι αρνητική ενέργεια υπάρχει. Επεισης γιατί με ενδιαφέρει ο διαλογισμος, το τρίτό ματι, τα τσάκρα, λίγο απ'όμα. Χωρίς συγκεκριμένο λόγο. Δν ξέρω αν σε κάλυψα, δν ξέρω πως αλλιώς να το περιγράψω. Για την ηλικία, με λές μεγάλ? Να παρεξηγηθω? Χαχαχαχα πλακα κανω.
Μαύρη Γατα
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Κριός Κατσίκα
Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2012
Χιούμορ : δηλητηριωδες

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ........   Κυρ Ιουλ 21, 2013 7:07 am

Μια χαρα τα λες γλυκια μου!!
Οχι βεβαια δεν σε λεω μεγαλη... εγω τοτε θα ημουν γιαγια σου... χι χι χι!!! Ουπς και ειμαι και πολυ φιλαρεσκη η αχρηστη...
Επιπλεον να σου πω οτι εγω ημουν μια ζωη ανυποψιαστη, με αναλαμπες του οτι κατι συμβαινει περα απο το προφανες και αφυπνηστηκα στα 33, λογω θανατων και δυσκολιων που με βρηκαν, γι αυτο ρωτησα. Βλεπω γενικα πως οι νεοι ανθρωποι ειναι υποψιασμενοι απο πολυ νωρις, απο τις πρωτες ταξεις του δημοτικου και χαιροιμαι αφανταστα.
Να το καλλιεργησεις αυτο που νιωθεις, θα δεις μεγαλες θετικες αλλαγες στη ζωη σου.

Υ.Γ: Μου αρεσει πολυ που θελεις να διωξεις την αρνητικοτητα γυρω σου... Καλη αρχη λοιπον!!!!!!!!!!!
Princes of Shadows
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Τοξότης Βουβάλι

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ........   Κυρ Ιουλ 21, 2013 9:35 am

Αχαχαχαχα μ'αρεσε αυτό γιδ την γιαγια. Πιστευω οτι αρνητικότητα θα εχω σίγουρα, κ ποσο μάλιστα οταν καποια άτομα λενε για σενα διαφορα κ ανακρίβειες κ πραγματα που δν ισχυουν, οταν καποιοι σου λενε οχι κ τα καλύτερα, κ απο διάφορες καταστασεις. Δν θέλω να τους κάνω κακό γιατί οπως λένε οτι κάνεις σου επιστρέφει, γι'αυτό τους αφηνω σε αλλον εκει πάνω να κρίνει, ούτε θα πώ οτι εχουνε πει να τα βρούν μπροστά τους, αν κ το εχω πει, κ για καποιες καταστάσεις που έχω ζήσει λεω συνέχεια οτι όμα εδω πληρωνονται. Γι'αυτό λεω οτι αναζητώ την γνώση, κ τα κεφαλαια που με ενδιαφερουν ειναι για γνώση κ εσωτερικη αναζητηση κ πιστευω γαληνη.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ........
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Triquetra :: Μέλη-
Μετάβαση σε: