And if it harms none, Do what you will

ΦόρουμΦόρουμ  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

Μοιραστείτε | 

ονειρο με Μαυρη κοπελα και πολυτελεια!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
aletsa
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Αιγόκερως Σκύλος
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2012

ΔημοσίευσηΘέμα: ονειρο με Μαυρη κοπελα και πολυτελεια!!   Σαβ Σεπ 05, 2015 8:28 am

Καλησπερα θελω και εγω να βαλω ενα ονειρο που με βασανιζει μερες απο τις 29Αυγουστου αλλα τελικα αποφασισα να το βαλω εδω να ακουσω την γνωμη σας!
Εχουμε και λεμε.Το ονειρο ξεκινησε με εμενα να ειμαι μονος μου και περπαταγα για πολες ωρες σε καποια κτηματα τα οποια ηταν πλουσιοπαροχα και τα δεντρα γεματα καρπους ειχα το προαισθημα πως ολα αυτα ηταν δικα μου.Μετα βρεθηκα σε ενα σπιτι (τι σπιτι σπιταρονα) διπλα απο την θαλλασα το οποιο ηταν το σπιτι των ονειρων μου!!Αφου περπατησα μεσα σε αυτο για ωρες ολο πολυτελεια και καλα και αυτο!!Παλι ηταν δικο μου!!!Καποια στιγμη βρεθηκα σε ενα δρομο και ειδα κοσμο ολος ο κοσμος μα ολος με αγαπαγε και μπροστα του αισθανομουν καλητερα απο ποτε!
Τοτε γυρισα χαρουμενος στο σπιτι μου οταν καποια στιγμη οταν μπηκα στην εισοδο ειδα οτι ηταν κλεισμενη με καγκελα.Μεσα απο τα καγκελα ειδα να ερχεται μια μορφη ηταν μια μαυρη κοπελα (μαλλον μιγαδα)οταν ειρθε κοντα μου εριξε κατω την καπα της ηταν ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ και αντι για ρουχα φορουσε κοσμηματα απο πανω μεχρι κατω γεματη χρυσο το ποσο ομορφο το θεαμα δεν μπορω να το περγραψω.
Τοτε μου ειπε <Γεια σου με στελνει η mama μας (εδω δεν θυμαμε αν ειπε ονομα μπορει κατι που ξεκιναειαπο Ε αλλα δεν θυμαμε παραπανω αλλα μπορει να ειναι ιδεα μου),ολα αυτα ειναι δικα σου η mama σου στελνει δωρο το σφυρι του ....(δεν θυμαμε ονομα).Ολα αυτα θα σου τα δωσει αν θες >
τοτε διπλαμου ειδα κατι που μου θυμηζει κατι ασιμενιες μαγκουρες που ειχαμεστο μαγαζι που δουλευα χειροποιητες φοβερα κοματια και οταν την επιασαστα χερια μου πεαχτηκα στον αερα και ξυπνησα!!
Ειναι το πρωτο εντονο ονειρο που ειχα τι μπορει να σημενει???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Witcher Shadow
Admin
Admin

Άντρας Τοξότης Τίγρης
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ονειρο με Μαυρη κοπελα και πολυτελεια!!   Κυρ Σεπ 06, 2015 3:11 am

To ότι ξεκίνησε το όνειρο με εσένα μονο σου, δείχνει ότι περνάς κάποια φάση έντονα φορτισμένη συναισθηματικά. Η μοναξιά είναι η επαφή με το υποσυνείδητο σου. Φαίνεται να ανακάλυψες τι είναι αυτό που θα σε κάνει να απολαύσεις την ζωή σου (κτήματα με καρπούς). Και αυτό γιατί κάποιο ριψοκίνδυνο σχέδιο σου θα υλοποιηθεί κατά κάποιο τρόπο που θα σε ευχαριστήσει. Θέλει όμως προσοχή σε κάποιο επαγγελματικό θέμα το οποίο μάλλον θα σου φέρει αντίθετα αποτελέσματα από αυτά που θες(πλήθος). Το πολυτελές σπίτι που αναφέρεις δείχνει ότι είσαι ένα άτομο που μεγαλοπιάνεται και γι'αυτό κάνεις ριψοκίνδυνα σχέδια που δύσκολα επιτυγχάνονται. Φαντάζομαι η κοπέλα είναι μελαχρινή. Από την μία δείχνει ότι είσαι ερωτικά έτοιμος να ξεκινήσεις κάτι νέο αλλά ταυτόχρονα βγάζει και μια μελαγχολία. Η κοπέλα που φέρει τα κοσμήματα μόνο προσοχή χρειάζεται γιατί κακοτυχίες θα σου φέρει. Όσο πιο ακριβά και λουσάτα φαίνονταν τα κοσμήματα της τόση θα είναι και η κακοτυχία. Όπως και το ασημένιο μπαστούνι, δεν ειναι καλός οιωνός...

Με λίγα λόγια είναι όνειρο που σου ζητάει να προσέχεις γιατί πιθανά έχεις φύγει από τον δρόμο σου, και περπατάς σε λάθος μονοπάτι που δεν θα σε βγάλει στο στόχο σου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://triquetra.freeforumsblog.com

ονειρο με Μαυρη κοπελα και πολυτελεια!!
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Triquetra :: ΕΣΩΤΕΡΙΣΜΟΣ :: Όνειρα-
Μετάβαση σε: