And if it harms none, Do what you will

ΦόρουμΦόρουμ  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

Μοιραστείτε | 

3:33 σημένει κάτι??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
▲EatosCript§ec▲
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Αιγόκερως Τίγρης
Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2016

ΔημοσίευσηΘέμα: 3:33 σημένει κάτι??   Πεμ Μαϊος 26, 2016 8:07 am

Λοιπον...εχω εδω και κανεναν μήνα... βλέπω καπιους αριθμους αν και αυτον που τωρα θυμαμε ειναι ο 11:11 μονο στο ακυρο εκει που παιζω παιχνιδει μονοτου με τραβαει το ματι και βλεπω τον σικγεκριμενο αριθμο .. βεβεα δεν πολυ έδωσα βάση αν και τωρα λευετεα μαζι με αυτον μου ειρθε απο το πουθενα και το 3:33 αλλα αυτην την φωρά καπος εντελός αλοκοτα.. εκει που ανιξα τα μινιματα στο facebook μηλουσα με μια κοπέλα φίλη μου, και απο ολες τις σινομιλιες με τραβιξε παλυ το ματι μου στον αριθμο της ώρας που σταλθικε και ηταν 3:33 τι γινετε τώρα .. Εγω δεν απο μικρος ακουω το ενστικτομου ποτε δεν πευτω έξω ... στο 11:11 δεν μου βγαζει καπια ανισιχία απλα Σαν κατι απλο αλλα οχι τυχαίο..νιοθω οτι κατι θελει να μου πει τεσπα.. στο 3:33 το κειταζα πολυ επιμονα και απο μεσαμου ενιοθα οτι δεν ειναι και κατι καλο αλλα εστιαζω στο οτι εμφανιστικε στην σινομιλία με την σηγκεκριμενη κοπέλλα.. που θαέλεγα οτι ισος να νιόθω και κατι για αυτην μα δεν ειναι σιγουρω ..
-Ισος να ακουστικα Τρελος εως και ψυχοπαθεις :"D το ποιο πιθανον να μην σιμενουν τπτ .. αλλα επιδι ποτε δεν ξερεις θα ηθελα και μια 2ή-3η.. γνώμη πανω στο θεμα (και να με σινχορεσεται για τα ορθογραφικα ειμαι δισλεκτικος.. -_-)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Light & Darkness
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Ιχθύς Γάτα
Ημερομηνία εγγραφής : 20/05/2016

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3:33 σημένει κάτι??   Πεμ Μαϊος 26, 2016 11:55 am

Λοιπόν έψαξα λίγο το νόημα των αριθμών όταν είναι μαζί και τους βλέπεις ξανά και ξανά και βρήκα αυτές τις σημασίες! Smile

11:11 Αυτό συνήθως σημαίνει πως το σύμπαν (ή οι πνευματικοί σου οδηγοί) σου λένε ένα μεγάλο ΝΑΙ για κάτι που σε απασχολεί αυτόν τον καιρό. Μπορεί επίσης να σημαίνει πως πρέπει να αναλάβεις δράση για κάτι που σε απασχολεί αυτον τον καιρό

333: Ένα μήνημα συνήθως από αγγέλους που σου λέει πως πρέπει να βρείς ισορροπία στην ζωή σου ανάμεσα στο σώμα το νου και το πνεύμα.
Ρώτα τι χρειάζεται το σώμα σου: Θρεπτικό φαγητό, Άσκηση ή ξεκούραση?
Ρώτα τι χρειάζεται ο νους σσυ: Θεραπεία ή συγχώρεση?
Ρώτα τι χρειάζεται το πνεύμα σου: Σκορπάς από 'δώ κι από εκεί την δύναμη σου?
Επίσης μπορεί να σημαίνει ένα ΝΑΙ αυτήν την φορά πιθανότατα από αγγέλους. Smile

Ελπίζω να βοήθησα κάπως Smile
<kostas>
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Τοξότης Βουβάλι
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3:33 σημένει κάτι??   Πεμ Μαϊος 26, 2016 1:46 pm

Προσωπικά μου είχαν τύχει μερικές μέρες να βλέπω στην ώρα 11:11, 12:12,13:13 ,15:15 ,23:23 αλλά τώρα σταμάτησε να γίνεται γιατί έδωσα πολύ βάση .. Laughing
▲EatosCript§ec▲
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Αιγόκερως Τίγρης
Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2016

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3:33 σημένει κάτι??   Πεμ Μαϊος 26, 2016 3:17 pm

Light & Darkness έγραψε:
Λοιπόν έψαξα λίγο το νόημα των αριθμών όταν είναι μαζί και τους βλέπεις ξανά και ξανά και βρήκα αυτές τις σημασίες! Smile

11:11 Αυτό συνήθως σημαίνει πως το σύμπαν (ή οι πνευματικοί σου οδηγοί) σου λένε ένα μεγάλο ΝΑΙ για κάτι που σε απασχολεί αυτόν τον καιρό. Μπορεί επίσης να σημαίνει πως πρέπει να αναλάβεις δράση για κάτι που σε απασχολεί αυτον τον καιρό

333: Ένα μήνημα συνήθως από αγγέλους που σου λέει πως πρέπει να βρείς ισορροπία στην ζωή σου ανάμεσα στο σώμα το νου και το πνεύμα.
Ρώτα τι χρειάζεται το σώμα σου: Θρεπτικό φαγητό, Άσκηση ή ξεκούραση?
Ρώτα τι χρειάζεται ο νους σσυ: Θεραπεία ή συγχώρεση?
Ρώτα τι χρειάζεται το πνεύμα σου: Σκορπάς από 'δώ κι από εκεί την δύναμη σου?
Επίσης μπορεί να σημαίνει ένα ΝΑΙ αυτήν την φορά πιθανότατα από αγγέλους. Smile

Ελπίζω να βοήθησα κάπως Smile

στο 333  Φίλε υλικρινα οταν το διαβαζα ήταν λες και εχει γραφτει για εμένα .. πραγματικά..Δεν ξερω αν ισχιει για τους αγγελους πάντως, για την ισορροπία οντος .. κατι πρεπει να κανω .. βλεπω κατανοώ .. μα δεν περνω την αποφαση την ισορροπία μου να την βρώ.... και αν σε καποιον τομαία απο τους παρακάτω πως ειναι πρεπει να σου πω τότε λεω πως το θεμα μαλον βρισκετε στο πνευματικό.. κι αν κατι απο εδω κι απο εκεί σκορπώ!! αυτην ειναι η υπεριφάνεια μου για μια δίναμη που δεν ειναι δικιά μου και τώρα που την έχασα δεν μπορώ στα πόδια μου πνευματικά να σικοθώ... την πειρα μαλον την απαντιση που εψαχνα ευχαρσιτώ Smile

3:33 σημένει κάτι??
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Triquetra :: ΕΣΩΤΕΡΙΣΜΟΣ :: Όνειρα-
Μετάβαση σε: