ΦόρουμΦόρουμ  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

Μοιραστείτε | 

Όνειρο με την "μητέρα" μου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Silvi
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Καρκίνος Βουβάλι
Ημερομηνία εγγραφής : 05/03/2017

ΔημοσίευσηΘέμα: Όνειρο με την "μητέρα" μου   Σαβ Ιουν 03, 2017 6:14 pm

Καλησπέρα εχθές είδα στον ύπνο μου ότι βρισκόμουν σε ένα σπίτι με πολύ κόσμο σε στυλ πάρτυ και έρχεται η μητέρα μου και με πέρνει απο κει και ξαφνικά βρίσκομαι σε κάτι σαν σπηλιά, υπονομος κάτι τέτοιο.. Εγώ με σκισμένα ρούχα και η "μητέρα" μου, ένιωθα πολύ αρνητική ενέργεια, ένιωθα φόβο και ένιωθα ότι δεν ήταν η μητέρα μου και σαν να με ακούει, μου λέει ότι είναι δαίμονας και ότι έχει κάνει κατάληψη στο σώμα της μητέρας μου. Οκ λέω και περίμενα να δω τι θέλει. Μετά άρχισε να μου λέει η μητέρα σου δεν σε αγαπάει και γενικά ήθελε να με κάνει να νιώσω άσχημα, την ρωτάω αν είναι ένας συγκεκριμένος δαίμονας (πρόβλεψη ονόματος) και μου λέει όχι. Και ποιος είσαι τότε της λέω? Και γυρνάει σαν κάτι να έφτιαχνε και μου λέει δεν έχει σημασία τι θα γίνει θα κάνεις και εσύ τίποτα να βγούμε από δω? Και μετά προσπαθούσα να βρω τρόπο να φύγουμε, αυτή συνέχιζε να μου μιλάει άσχημα αλλά δεν της έδινα σημασία γιατί καταλάβαινα τον σκοπό της. Σε κάποια φάση άρχισε να με νευριάζει και την πιάνω από το χέρι και καθόμαστε κάτω και τις έλεγα τα προσωπικά μου λες και ήμασταν καλές φιλενάδες και αυτή με άκουγε και γέλαγε δεν μου απανταγε αλλά ένιωθα ότι της άρεσε η συζήτηση μας.
Ξαφνικά βρίσκομαι στον δρόμο με άλλα ρούχα και την ξαδέρφη μου και πηγεναμαι σχολείο επειδή είχε γίνει κάποιος καβγάς, φτάνουμε στο σχολείο και γινόταν χαμός, αυτή μπενει μέσα και εγώ βλέπω λίγο πιο κάτω μια σκάλα την αφήνω εκεί στο σχολείο και χωρίς να της πω κάτι φεύγω.
Πάω ανεβενω την σκάλα και βρίσκομαι σε έναν άλλον δρόμο και όπως περπατούσα βλέπω την μητέρα μου η οποία με έψαχνε και φωνάζω μαμά και γυρνάει με κοιτάει και ήταν ο δαίμονας πάλι και μου λέει ΦΥΓΕ ΤΩΡΑ. Και λέω μαμά άκουσε με εγώ είμαι και μου λέει σου είπα ότι δεν μπορεί να σε ακούσει και να ξέρεις η μανούλα σου μου λέει ότι δεν θέλει να σε ξαναδεί, φύγε τώρα. Ειμουν έτοιμη να κλάψω και κοιτάω γύρω μου και βλέπω λίγο πιο πάνω τον πατριό μου που με έψαχνε και εκεί που πήγα να φωνάξω το όνομα του, έρχεται αυτή δίπλα μου και το μάτι της μαυρίζει ολόκληρο και μου λέει ΦΥΓΕ ΤΩΡΑ σου είπα κάνεις δεν πρόκειται να πιστέψει ότι είσαι εσύ, ούτε αυτός. Και όμως εγώ φωνάζω δυνατά το όνομα του και γυρνάει με κοιτάει και έρχεται προς εμένα, αμέσως αυτή απομακρυνθηκε χωρίς να πει τίποτα σαν να μην μπορούσε να πει. Και έρχεται ο πατριός μου με πλησιάζει με πιάνει από το χέρι και ένιωθα τόσο γαλήνη και μου λέει Που ήσουνα? Σε ΈΨΑΧΝΑ. Τον αγκαλιάζω και του λέω σε ευχαριστώ πολύ που με έσωσες και κατευθείαν ξύπνησα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρο με την "μητέρα" μου
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Triquetra :: ΕΣΩΤΕΡΙΣΜΟΣ :: Όνειρα-
Μετάβαση σε: