And if it harms none, Do what you will

ΦόρουμΦόρουμ  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

Μοιραστείτε | 

Αν και ειναι λιγο παραξενο :S

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
<kostas>
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Τοξότης Βουβάλι
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Αν και ειναι λιγο παραξενο :S   Πεμ Δεκ 30, 2010 12:00 am

πριν παω να κοιμηθω εκανα διαλογισμο ,και οταν πηγα να κοιμηθω .....αρχιζα να χαλαρωνο...(λογικο ειναι οταν κοιμομαστε ειμαστε σε βαθια χαλαρωση) ,ωραια ξυπνησα αποτομα....και ενιωθα να ηταν τα χερια μου εξω απο τα σωμα ...lol!!! και παλευαν να μπουν μεσα αυτα...επειδη μισοφοβομουν και μολις φοβηθυκα κατευθιαν μπηκαν μεσα............(λετε να ηταν αστρικη προβολη????Shocked )

μετα ειδα ενα ονειρο με εναν δαιμονα...(θα σας τον περιγραψω αλλη στιγμη) που να εβλαπτε ανθρωπους και εγω να τους βοηθουσα κανοντας γητειες!......(ισως αυτο συμβλωλιζει αγωνια)

(εχω σταματηση το charmed (εδω και μηνες) γιατι μου ειχε αλαξει τα μυαλα....χαχα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
manren
Συντονιστής
Συντονιστής

Άντρας Καρκίνος Χοίρος
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν και ειναι λιγο παραξενο :S   Πεμ Δεκ 30, 2010 4:07 am

αλλο στρικη προβολη αλλο αστρικο ταξιδι (345) και επεισης πως ξερεις οτι ηταν δαιμονας? και πως τον εξηγησες κανοντας γητειες? κωστα με παρεξηγηση η χωρις πρεπει να ξεκαθαρισεις μεσα στο μυαλο σου καθως αν δεν το κανεις καποια στιγμη θα λαλησεις ....
<kostas>
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Τοξότης Βουβάλι

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν και ειναι λιγο παραξενο :S   Πεμ Δεκ 30, 2010 4:19 am

manren έγραψε:
αλλο στρικη προβολη αλλο αστρικο ταξιδι (345) και επεισης πως ξερεις οτι ηταν δαιμονας? και πως τον εξηγησες κανοντας γητειες? κωστα με παρεξηγηση η χωρις πρεπει να ξεκαθαρισεις μεσα στο μυαλο σου καθως αν δεν το κανεις καποια στιγμη θα λαλησεις ....

κατσε καλε.....δεν ημουν σιγουρος για δαιμονας απλα κατι πολεμαγα...loool!!
και ουτε δεν ειδα καμια σειρα...manren εχω ανακαλυψει τι ειναι η μαγεια για εμενα μετα που σταματησα το charmed για εμενα η Μαγεια ειναι ''η αληθινη ευχη'' με την βοηθυα τον ξορκιων ,φιλτρων κ.α ,οι δυναμεις ειναι εκτος απο την μαγεια ,πολυ εκτος.....και δεν λεω πως η μαγεια ειναι για να πολεμας δαιμονες..και ασχολησε με δυναμεις.καμια σχεση! Φυσικα

Ευχαριστω!,για την απαντηση μπωρεις να μου εξηγησεις τι το διαφωρετικο εχει η Αστρικη προβολη με το Αστρικο ταξιδι???
Very Happy

Έχει επεξεργασθεί από τον/την <kostas> στις Πεμ Δεκ 30, 2010 5:49 am, 1 φορά
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν και ειναι λιγο παραξενο :S   Πεμ Δεκ 30, 2010 5:44 am

Φιλε Manren επειδη εγω δεν ειμαι ανθρωπος που χαιδευω αυτακια, εχω να πω στον <kostas> να αρχισει να τα παραταει γιατι ηδη εχει αρχισει να το χανει.

Το εχεις παρει πολυ στην πλακα. Σου μιλανε αλλοι πιο εμπειροι που εχουν φαει ΤΑ σ....α στη Μαγεια και συ τους ειρωνευεσαι με το γελοιο σχολιασμο σου. Αναφερεις κατι το οποιο δεν το εχεις ψαξει ΚΑΝ, και οταν σου λενε οτι δεν ειναι αυτο που λες, το γυρνας στο οτι δεν ξερεις αν ειναι οντως αυτο που λες. Πριν το πεταξεις το μαργαριταρι σου το σκεφτηκες καθολου? Ειναι ψυχικα κουραστικα ολα αυτα τα παιδιασματα.

Και το λεω και το δηλωνω φανερα σε ολους εδω μεσα οτι εγω ο Galdorgalere Emrys, παυω να εχω εμπιστοσυνη στα λεγομενα σου, δεν θα δινω βαση πλεον σε αυτα που λες. Οταν αποφασισεις να σοβαρευτεις θα το ξανασκεφτω να αλλαξω σταση.
<kostas>
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Τοξότης Βουβάλι

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν και ειναι λιγο παραξενο :S   Πεμ Δεκ 30, 2010 6:15 am

Galdorgalere Emrys έγραψε:
Φιλε Manren επειδη εγω δεν ειμαι ανθρωπος που χαιδευω αυτακια, εχω να πω στον <kostas> να αρχισει να τα παραταει γιατι ηδη εχει αρχισει να το χανει.

Το εχεις παρει πολυ στην πλακα. Σου μιλανε αλλοι πιο εμπειροι που εχουν φαει ΤΑ σ....α στη Μαγεια και συ τους ειρωνευεσαι με το γελοιο σχολιασμο σου. Αναφερεις κατι το οποιο δεν το εχεις ψαξει ΚΑΝ, και οταν σου λενε οτι δεν ειναι αυτο που λες, το γυρνας στο οτι δεν ξερεις αν ειναι οντως αυτο που λες. Πριν το πεταξεις το μαργαριταρι σου το σκεφτηκες καθολου? Ειναι ψυχικα κουραστικα ολα αυτα τα παιδιασματα.

Και το λεω και το δηλωνω φανερα σε ολους εδω μεσα οτι εγω ο Galdorgalere Emrys, παυω να εχω εμπιστοσυνη στα λεγομενα σου, δεν θα δινω βαση πλεον σε αυτα που λες. Οταν αποφασισεις να σοβαρευτεις θα το ξανασκεφτω να αλλαξω σταση.

Φιλε μου Ermy δεν λεω πως το εχω παρει στην πλακα και δεν ειρωνευω απλα δεν ξερω πως το περνει καποιος αυτο που λεω πισω απο μια οθονη του υπολογιστη και βαζω λιγο χιουμορ,και δεν ειπα οτι δεν ηξερα τι ειναι αυτο που λεω ..απλα λεω ποια διαφωρα εχουν η αστρικη προβολη με το αστρικο ταξιδι...δηλαδη δεν εχω καταλαβει καλα με το αστρικο ταξιδι ,την αστρικη προβολη την εχω καταλαβει,αλλα οκ...με συγνωρεις ..δεν προλεβα να το ψαξω γιατι ηθελα να βοηθυσω τον πατερα μου σε μια δουλια..ειμαι ακομα στην αρχη ...ειμαι ακομα στον διαλογισμο ,δεν εχω παει και τοσο στην Μαγεια ,εβαλα μια αποφαση πως θα την χρεισημοποισω στα 17 μου και δεν χρειαζετε να λες στον manren ''ανθρωπος που χαιδευει αυτακια'' grrr @@ και μη τον ξαναπεις ετσι!!,και αλλη φωρα να μην βρηζεις

Γιατι πολλοι απο εδω με εχουν βοηθυσει πολλη!!I love you (Φυλικα)

και δεν με ενδιαφερει αν δεν μου δινεις βαση σε αυτα που λεω ,κανε οτι νομιζεις ,εγω παντως θα σε εχω σαν φιλο μου
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν και ειναι λιγο παραξενο :S   Πεμ Δεκ 30, 2010 6:39 am

Δεν εβρισα. Η λεξη "σκατα"¨αν ειναι βρισια, δεν σου φταιω εγω. Μιλαγα για μενα. Δεν θα χαιδεψω κανενος τα αυτακια (ειναι τροπος του λεγειν) και ουτε θα πω ποτε αυτα που θελει ο καθενας να ακουσει. Δεν το εκανα ποτε και ουτε θα το κανω τωρα. Αν σε καποιους ακουγεται σκληρο δεν φταιω. Και το σταματω εδω. Δεν ειμαι παιδακι για να παιζω.
<kostas>
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Τοξότης Βουβάλι

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν και ειναι λιγο παραξενο :S   Πεμ Δεκ 30, 2010 6:56 am

Δεν εβρισα. Η λεξη "σκατα"¨αν ειναι βρισια, δεν σου φταιω εγω. Μιλαγα για μενα. Δεν θα χαιδεψω κανενος τα αυτακια (ειναι τροπος του λεγειν) και ουτε θα πω ποτε αυτα που θελει ο καθενας να ακουσει. Δεν το εκανα ποτε και ουτε θα το κανω τωρα. Αν σε καποιους ακουγεται σκληρο δεν φταιω. Και το σταματω εδω. Δεν ειμαι παιδακι για να παιζω.

οχι βρε δεν ειναι σκληρο ..η λεξη ''σκατα'' ,απλα εβριζες καποιο μελος.που διαγραφτηκε.και τον μανρεν του ειπς πως δεν ειμαι ανθρωπος που χαιδευι αυτακια ειναι λες πως ενοεις αυτον δηλαδη λες οτι τον εβρησες τελος παντων...και δεν παιζω με την Μαγεια ,δεν ειναι καθολου αστειο αν νομιζεις πως ασχολιεμε μονο και μονο να κανω τον harry potter, ή απλα να κανω οπως κανουν στο charmed na πολεμανε δαιμονες και ασχολιουντε με δυναμεις ..δεν θα το ηθελα να ασχοληθω!!! για εμενα η Μαγεια ειναι κατι αλλο οχι δυναμεις και ουτε πολεμαμε δαιμονες....

(επειδη οπως παμε θα βγει το θεμα και θα παει αλου για αλλου,καλητερα να σταματησουμε και μπουμε ξανα στο θεμα μας)

~ <kostas> ~
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν και ειναι λιγο παραξενο :S   Πεμ Δεκ 30, 2010 7:01 am

Ποιο μελος διαγραφηκε?
<kostas>
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Τοξότης Βουβάλι

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν και ειναι λιγο παραξενο :S   Πεμ Δεκ 30, 2010 8:40 am

Ποιο μελος διαγραφηκε?

εκανα λαθος.....συγνωμη Rolling Eyes
manren
Συντονιστής
Συντονιστής

Άντρας Καρκίνος Χοίρος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν και ειναι λιγο παραξενο :S   Σαβ Ιαν 01, 2011 2:06 pm

κοιτα κωστα δεν θα το συνεχισω το θεμα γιατι πρωτον ειναι αγιες μερες και δευτερον δεν θα σου δειξω τιποτα εγω αλλα η ιδια η ζωη καθως ολες οι παραισθησεις εχουν ημερομηνια ληξης εγω θα μεινω σε αυτο που γραψες " για εμενα η Μαγεια ειναι ''η αληθινη ευχη'' με την βοηθυα τον ξορκιων ,φιλτρων κ.α" οσο για αυτο που πε ο εμρυς θα διαφωνισω στο οτι δεν εχω φαει τοσα σκατα οπως ο witcher αλλα χαρη σε αυτων και σε καποιες καταστασεις εχω εκτιμησει παρα πολλα οπως 1 ωρα διαβασμα σε ενα βιβλιο θεωριας η ιστοριας της μαγειας

αααα υγ αστρικη προβολη ειναι με πολυ προσπαθεια να αστρικοκλωνοποιεις τον εαυτο σου στο αστρικο και υλικο πεδιο ενω αστρικο ταξιδι ειναι απλα να μπορει το πνευμα να βγει απο το σωμα
<kostas>
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Τοξότης Βουβάλι

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν και ειναι λιγο παραξενο :S   Κυρ Ιαν 02, 2011 2:36 am

manren έγραψε:
κοιτα κωστα δεν θα το συνεχισω το θεμα γιατι πρωτον ειναι αγιες μερες και δευτερον δεν θα σου δειξω τιποτα εγω αλλα η ιδια η ζωη καθως ολες οι παραισθησεις εχουν ημερομηνια ληξης εγω θα μεινω σε αυτο που γραψες " για εμενα η Μαγεια ειναι ''η αληθινη ευχη'' με την βοηθυα τον ξορκιων ,φιλτρων κ.α" οσο για αυτο που πε ο εμρυς θα διαφωνισω στο οτι δεν εχω φαει τοσα σκατα οπως ο witcher αλλα χαρη σε αυτων και σε καποιες καταστασεις εχω εκτιμησει παρα πολλα οπως 1 ωρα διαβασμα σε ενα βιβλιο θεωριας η ιστοριας της μαγειας

αααα υγ αστρικη προβολη ειναι με πολυ προσπαθεια να αστρικοκλωνοποιεις τον εαυτο σου στο αστρικο και υλικο πεδιο ενω αστρικο ταξιδι ειναι απλα να μπορει το πνευμα να βγει απο το σωμα

:DDDDD

ναι ειναι ωραια τα βιβλια μαγειας....Smile
manren
Συντονιστής
Συντονιστής

Άντρας Καρκίνος Χοίρος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν και ειναι λιγο παραξενο :S   Κυρ Ιαν 02, 2011 4:27 am

<kostas> έγραψε:
manren έγραψε:

:DDDDD

ναι ειναι ωραια τα βιβλια μαγειας....Smile

ωραια και γεματα γνωση και ιστορια

Αν και ειναι λιγο παραξενο :S
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Triquetra :: Μέλη-
Μετάβαση σε: