μια καλησπερα και τα συγχαρητιρια μου σε ολα τα μελη για την γνωση που μοιραζοντε.

Μοιραστείτε
vlad
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Αιγόκερως Χοίρος
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 11/01/2011
Χιούμορ : δεν ειμαι καλος σε αυτο ρε παιδια..

μια καλησπερα και τα συγχαρητιρια μου σε ολα τα μελη για την γνωση που μοιραζοντε.

Δημοσίευση  vlad Την / Το Τρι Ιαν 11, 2011 11:42 pm

καλησπερα σε ολα τα μελη του triquetra.να εκφρασω ταα θερμα μου συγχαρητιρια στους moderators που κρατανε το site σε ενα σοβαρο και αξιοπρεπες επηπεδο,αλλα και στα μελη που εκφραζουν και μοιραζονται τις αποριες τις γνωσεις αλλα και τις εμπυριες τους μαζι μας.καλη συνεχεια λοιπον, και οτι θελεται να μοιραστητε και να σχολιασεται αποδεκτο.
Witcher
Admin
Admin

Άντρας Τοξότης Τίγρης
Φήμη : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2010

Απ: μια καλησπερα και τα συγχαρητιρια μου σε ολα τα μελη για την γνωση που μοιραζοντε.

Δημοσίευση  Witcher Την / Το Τετ Ιαν 12, 2011 12:15 am

Φιλε μου Vlad καλως ηρθες στη παρεα μας. Θα ηθελα να σε ευχαριστησω για τα καλα σου λογια. Ελπιζω να μπορεσουμε να σε βοηθησουμε σε οτι χρειαστεις με τις οσες γνωσεις εχουμε. Αναμενουμε λοιπον τις αποριες σου και γενικα τις αποψεις σου. lol!

Συντονιστής
Συντονιστής

Άντρας Καρκίνος Χοίρος
Φήμη : 0

Απ: μια καλησπερα και τα συγχαρητιρια μου σε ολα τα μελη για την γνωση που μοιραζοντε.

Δημοσίευση  manren Την / Το Τετ Ιαν 12, 2011 12:18 am

καλως ηρθες βλαντ
Filosofos
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Φήμη : 0

Δημοσίευση  Filosofos Την / Το Τετ Ιαν 12, 2011 11:23 am

Καλωσόρισες vlad!
snl333
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010

Δημοσίευση  snl333 Την / Το Τετ Ιαν 12, 2011 7:21 pm

καλως ηρθες!!!!! Razz Razz Razz

Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Δευ Απρ 23, 2018 5:06 am