And if it harms none, Do what you will

ΦόρουμΦόρουμ  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

Μοιραστείτε | 

υβακι-γιατι μου αρεσει η μαγεια

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ivaki
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Παρθένος Σκύλος
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: υβακι-γιατι μου αρεσει η μαγεια   Σαβ Ιαν 29, 2011 4:54 pm

παντα μου αρεσε να ασχολουμαι με τη μαγεια.κυριως αρχισα να ψαχνομαι μεσω καποιου αλλου φορουμ πριν 1 με 2 χρονια περιπου και λογο του οτι απο 6 χρονων μου συμβαινει η μωρα και σκιερος και υποφερω απο επισκεψεις ψυχικων βαμπιρ. απο μικρη διαβαζα βιβλια κ εβλεπα ταινιες που ειχαν να κανουν με μαγισσες κτλ.
σιγα σιγα μεγαλωνοντας καταλαβα ποσο ατυχη ειμαι στην αγαπη κ ερωτα και γενικοτερα στη ζωη μου αφου απο παιδακι ειχα προβλημα ενταξης σε ομαδες με τα αλλα παιδια.Πιστευα πως μου χουν κανει μαγια και εχω καποια καταρα σε αυτο το θεμα.και παντα ενιωθα πως εχω μια αλυσιδα στο ποδι που δε με αφηνει να τρεξω και να κανω αυτο που θελω.
η μαγεια ειναι τωρα πια κατι που δεν τη φοβαμαι και παντα το θεωρουσα κατι οικειο ενω οι γυρω μου ειχαν αντιθετη αποψη και μαλιστα με κατεκριναν για αυτο μου το πιστευω.
ειναι η μονη μου λυση και διεξοδος γι καποιαν σαν εμενα που δεν ειναι ιδιαιτερα ομορφη και κωλοπετσομενη..
ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vlad
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Αιγόκερως Χοίρος
Ημερομηνία εγγραφής : 11/01/2011
Χιούμορ : δεν ειμαι καλος σε αυτο ρε παιδια..

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υβακι-γιατι μου αρεσει η μαγεια   Κυρ Ιαν 30, 2011 2:47 am

geia su yvaki..kalosorises.
an thes ti gnomi mou.oti mporeis na lyseis me tin apli kathimerinotita kanto apla.kai min stekese stin omorfia sou,giati gia kapoion den eisai omorfi alla gia kapoion allo eisai thea..apla anoikse ligo tous orizontes sou kai gine pio koinoniki oste na gnoriseis perisotero kosmo kai na vreis ti sou kanei...exeis na dialekseis.
oso ayto pou les gia ti mora, i mora einai kati pou exei eksigithei epistimonika.den se kynigaei kapoio fantasma.apla exeis elafry ypno kai koimase anisixh sthn idea ayti.opote logiko einai na to vlepeis synexeia.kai sto lew ek peiras dioti to idio provlima eixe kai i proin gynaika mou.opote ddose perisoteri vasi sto poso gynaika kai sexy thes na eisai,kanto,ntysou ftiaksou,vges,diaskedase,des ti su aresei,kane ta kone sou,kai to provlima tha lythei amesa.den xriazete magia kai matzounia i sxesi kai to sex..oloi to exoume emfyto mesa mas..oso gia ti mageia,an pisteveis oti se elkyei,tote arxise na tin matheneis,alla na ksereis oti den tha einai afti pou tha dosei lysi sti zoi sou.prota prepei na to palepseis moni sou kai meta an thes vale kai aytin.alla pistepse esy prota oti mporeis na to kataphereis moni sou. i mageia einai mia texni pou thase synarpasei sigura.alla prepei na niotheis kai na eisai pio dynati apo ayti gia na petyxeis to kalytero.kai egw pistevw pos eisai.kai gia oti aporia exeis yparxoun poly filoi edw pou mporoun na se voithisoun,kai gnoseis pou tha sou fanoun endiaferon kai xrisimes mesa se ayto to site.
pistevw na voithisa me ta logia mou..kai pali kalosorises.
vlad
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Αιγόκερως Χοίρος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υβακι-γιατι μου αρεσει η μαγεια   Κυρ Ιαν 30, 2011 2:47 am

an thes ti gnomi mou.oti mporeis na lyseis me tin apli kathimerinotita kanto apla.kai min stekese stin omorfia sou,giati gia kapoion den eisai omorfi alla gia kapoion allo eisai thea..apla anoikse ligo tous orizontes sou kai gine pio koinoniki oste na gnoriseis perisotero kosmo kai na vreis ti sou kanei...exeis na dialekseis.
oso ayto pou les gia ti mora, i mora einai kati pou exei eksigithei epistimonika.den se kynigaei kapoio fantasma.apla exeis elafry ypno kai koimase anisixh sthn idea ayti.opote logiko einai na to vlepeis synexeia.kai sto lew ek peiras dioti to idio provlima eixe kai i proin gynaika mou.opote ddose perisoteri vasi sto poso gynaika kai sexy thes na eisai,kanto,ntysou ftiaksou,vges,diaskedase,des ti su aresei,kane ta kone sou,kai to provlima tha lythei amesa.den xriazete magia kai matzounia i sxesi kai to sex..oloi to exoume emfyto mesa mas..oso gia ti mageia,an pisteveis oti se elkyei,tote arxise na tin matheneis,alla na ksereis oti den tha einai afti pou tha dosei lysi sti zoi sou.prota prepei na to palepseis moni sou kai meta an thes vale kai aytin.alla pistepse esy prota oti mporeis na to kataphereis moni sou. i mageia einai mia texni pou thase synarpasei sigura.alla prepei na niotheis kai na eisai pio dynati apo ayti gia na petyxeis to kalytero.kai egw pistevw pos eisai.kai gia oti aporia exeis yparxoun poly filoi edw pou mporoun na se voithisoun,kai gnoseis pou tha sou fanoun endiaferon kai xrisimes mesa se ayto to site.
<kostas>
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Τοξότης Βουβάλι
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υβακι-γιατι μου αρεσει η μαγεια   Κυρ Ιαν 30, 2011 2:57 am

Απαγορευοντε τα greek-lish Exclamation
manren
Συντονιστής
Συντονιστής

Άντρας Καρκίνος Χοίρος
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υβακι-γιατι μου αρεσει η μαγεια   Κυρ Ιαν 30, 2011 3:25 am

vlad έγραψε:

πολυ σοφα τα λογια σου φιλε μου αλλα να σου υπενθυμησω οτι η μορα ειναι σκιερος υπνου υπαρκτος οσο για την θεωρια της επιστημης αν παρατηρησεις την διαγνωση και αν την συγκρινεις με τις μαρτυριες θα δεις οτι διαφερει σε καποια μικροσημεια
vlad
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Αιγόκερως Χοίρος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υβακι-γιατι μου αρεσει η μαγεια   Κυρ Ιαν 30, 2011 3:41 am

πιστεψε με.οταν δεις τι πραγματικα μπορουν να κανουνοι σκοτεινες δυναμεις θα καταλαβεις οτι η μορα ειναι ενα απλο βιολογικο καθεστως.υπαρχουν μεγαλυτεροι πολυ πιο ζωντανοι σκιεροι κυνδινοι.η κοπελα υποφερει απο εφιαλτεσ και αυπνιες.δεν την κυνηγαει κανενασ.οσο το εχει στο μυαλο της τοσο θα της συμβαινει.οταν θα βρει μια σχεση και θα φαει φλιπα με τον αντρα της μονο αυτο δεν θα βλεπει.θα εχει ξεχασει οτι υπαρχει και η μορα και η μαγεια.
ivaki
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Παρθένος Σκύλος
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υβακι-γιατι μου αρεσει η μαγεια   Κυρ Ιαν 30, 2011 4:45 pm

Κανεις λαθος διοτι και τωρα που εχω φαει φλιπα οπως λες και που εχω σχεση υποφερω εξισου το ιδιο οπως και παλια απο ψυχικους βρυκολακες και ουτε τη μορα ουτε τη μγεια εχω ξεχασει.. γι αυτο εξαλλου το γραφω σε αυτο σαιτ που υποτιθεται οτι μπορουμε να μιλαμε γι αυτα ανοιχτα χωρις να με κατακρινουν,ισα ισα που εδω πρεπει ο ενας να καταλαβαινει τον αλλον.Δεν ειμαι φαντασιοπληκτη ουτε εχω καποια ελλειψη.Αυτο που θελω να συμπληρωσω επισης για τη μαγεια ειναι οτι πολλοι ανθρωποι ετυχε να ασχοληθουν με το μεταφυσικο η παραφυσικο για λογους προσωπικων προβληματων.Ενας απο αυτους ημουν κι εγω διοτι εχω δοκιμασει την απορριψη απο τους γυρω μου και σαν παιδι αλλα και σαν ενηλικας.
Οπως διαπληκτισμοι με ανθρωπους απο το φιλικο περιβαλλον και γενικως καταστασεις που επηρεαζουν την προσωπικη μου αναπτυξη.
Το θεμα ειναι οτι την μαγεια για να νιωσεις πραγματικα την δυναμη της θα πρεπει να σου γινει τροπος ζωης.
Αρα την μαγεια θα πρεπει να την αντιλαβανομαστε σαν ενας τροπος ζωης.
Για μενα προσωπικα η μαγεια ειναι δωρο προς τον ανθρωπο και αμα το χρησιμοποιησεις αυτο το δωρο σοφα τοτε ανταποδιδεται με ψυχικη γαληνη.Επισης πιστευω πως παιζει ρολο και η πειρα και το ποσο ασχολουμαστε μαζι της.
Αν την αγαπαμε τοτε θα τη νιωσουμε μεσα μας και πρεπει να ειμαστε ταπεινοι και να τη σεβομαστε χωρις να κανουμε καταχρηση.
Δεν ξερω αν ολοι εχουν τη μαγεια μεσα τους ουτε αν ειναι κατι που αποκτιεται στη πορεια αν καποιος θελησει να ασχοληθει με αυτο.Ξερω ομως πως ειναι μια τεχνη που στις μερες μας ακομα οσο κι αν εχουμε απελευθερωθει απο καποιους αντμετωπιζεται αρνητικα δυστηχως.
Wannabe Μάγος

Άντρας Αιγόκερως Χοίρος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υβακι-γιατι μου αρεσει η μαγεια   Δευ Ιαν 31, 2011 2:14 pm

ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΤΑΚΡΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ.ΟΥΤΕ ΣΕ ΘΕΩΡΟΥΜΕ ΦΑΝΤΑΣΙΟΠΛΗΚΤΗ.ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ,ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ.ΑΠΛΟΣ ΣΧΟΛΙΑΣΑΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ.ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ, ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΣΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΣΟΥ ΑΠΛΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΒΡΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ Η ΑΠΛΑ ΝΑ ΧΩΡΙΣΕΙΣ ΑΝ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΠΟΥ.ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΓΕΙΑ ΘΑ ΠΡΑΠΕΙ Ο ΝΟΥΣ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΕΜΑΤΟΣ ΜΙΣΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ.ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ(ΘΕΤΙΚΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ).
ΑΠΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙΣ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΜΕΣΟΛΑΒΙΣΕΙ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΣΟΥ.ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΕ ΤΑ ΔΑΙΜΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΘΕΜΑ..ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ? ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΝΕΡΓΙΕΣ ΟΠΩΣ ΥΠΝΟΒΑΣΙΑ,ΕΒΛΕΠΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΗΣ ΠΟΥ ΘΕΩΡΟΥΣΕ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΑΝ,ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΝΙΓΟΥΣΑΝ,ΚΑΙ ΥΠΗΡΧΑΝ ΚΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΕΠΕΜΒΑΙΝΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΜΕΤΑΦΕΡΑΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΗΞΕΡΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΜΑΘΕΙ.ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ,ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΤΙΚΑ,ΑΛΗΘΑΝΑ..ΤΕς ΠΑ ΡΕ ΣΥ ΥΒ.ΕΓΩ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΑΝΩ ΣΤΙΣ ΣΚΩΤΕΙΝΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΑΙΜΟΝΟΛΟΓΙΑ.ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ.
<kostas>
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Τοξότης Βουβάλι
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υβακι-γιατι μου αρεσει η μαγεια   Τρι Φεβ 01, 2011 6:29 am

Απαγορευοντε τα κεφαλεα γραματα (παρακαλω διαβασε τους κανονες του φορυμ) Exclamation
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υβακι-γιατι μου αρεσει η μαγεια   Τρι Φεβ 01, 2011 7:02 am

Ευχαριστω Κωστα για την παρατηρηση σου. Φιλε Vlad σε παρακαλω να αλλαξεις την φωτογραφια στο αβαταρ σου. Το φορουμ αυτο δεν εχει να κανει με τετοιο υφος.
ματ11
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Αιγόκερως Δράκος
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2010
Χιούμορ : χουαχαχαχαχα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υβακι-γιατι μου αρεσει η μαγεια   Τρι Φεβ 01, 2011 8:09 am

ivaki έγραψε:
παντα μου αρεσε να ασχολουμαι με τη μαγεια.κυριως αρχισα να ψαχνομαι μεσω καποιου αλλου φορουμ πριν 1 με 2 χρονια περιπου και λογο του οτι απο 6 χρονων μου συμβαινει η μωρα και σκιερος και υποφερω απο επισκεψεις ψυχικων βαμπιρ. απο μικρη διαβαζα βιβλια κ εβλεπα ταινιες που ειχαν να κανουν με μαγισσες κτλ.
σιγα σιγα μεγαλωνοντας καταλαβα ποσο ατυχη ειμαι στην αγαπη κ ερωτα και γενικοτερα στη ζωη μου αφου απο παιδακι ειχα προβλημα ενταξης σε ομαδες με τα αλλα παιδια.Πιστευα πως μου χουν κανει μαγια και εχω καποια καταρα σε αυτο το θεμα.και παντα ενιωθα πως εχω μια αλυσιδα στο ποδι που δε με αφηνει να τρεξω και να κανω αυτο που θελω.
η μαγεια ειναι τωρα πια κατι που δεν τη φοβαμαι και παντα το θεωρουσα κατι οικειο ενω οι γυρω μου ειχαν αντιθετη αποψη και μαλιστα με κατεκριναν για αυτο μου το πιστευω.
ειναι η μονη μου λυση και διεξοδος γι καποιαν σαν εμενα που δεν ειναι ιδιαιτερα ομορφη και κωλοπετσομενη..
ευχαριστω

Γεια σου ivaki. Καταλαβαινω πολυ γιατι ο Vlad σου ειπε αυτο που ειπε.
Μπορει να μην το καταλαβαινεις αλλα μεσα σε 2 γραμμες καταλαβαμε πολλα.

Εχεις δικιο οτι ολοι εχουν καποιο λογο που ξεκινουν τον δρομο της αναζητησης και για εμενα παντα καλοδεχουμενος ο λογος εναρξης μιας και σε πηγαινουν σε μονοπατια που επρεπε απο την αρχη να αναζητουμε και δεν εννωω τιποτα παραπανω απο την ψυχικη μας εξελιξη.

Ομως στην πορεια αυτης της αναζητησης πρεπει να βρουμε και την ψυχικη ισορροποια για να εξελιχθουμε αλλιως πηγαινουμε σε αλλα μονοπατια και ξεφευγουμε απο τον αρχικο μας στοχο.

Αυτο που μας εδειξες ειναι οτι εχεις ή εχουν βαλει καποιες "ταμπελες" στον εαυτο σου απο πολυ μικρη ηλικια, τις εκανες ενα με εσενα τις πιστεψες , τις αφομιωσες και σε κυνηγουν. Μεγαλωσες με αυτες και γινατε ενα τοσο οσο δεν τις διακρινεις καθολου
Στη δικη σου περιπτωση πιστευω οτι μονη σου προδικαζεις γεγονοτα πριν αυτα συμβουν και δεν μιλαω για μαγεια ή παραφυσικα φαινομενα αλλα για την ιδια σου τι ζωη.
Σπασε τις ταμπελες απο τις οποιες εχεις δημιουργησει , δες με αλλο ματι τον εαυτο σου... θετικα... ισορροπισε με τον εαυτο σου και συνεχισε με οποιο μονοπατι θελεις. Αυτο ειναι και το ποιο δυσκολο κομματι που πρεπει να κανουμε.
Ο Vlad σου εδωσε μια παρα πολυ ωραια και σωστη συμβουλη
Να εισαι καλα
vlad
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Αιγόκερως Χοίρος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υβακι-γιατι μου αρεσει η μαγεια   Τρι Φεβ 01, 2011 1:31 pm

φιλε Galdorgalere Emrys σεβομαι τους κανονες του forum αλλα το αβαταρ ειναι η εικονα που σε αντιπροσοπευει(και γιαυτο βρισκεται συνηθωσ στον τομαια profile).
αν σε αυτη την εικονα δεν εχω το σωστο υφος για εσενα και δεν με δεχεσαι ωσ ειμαι τοτε μπορεισ αν θελεισ να με διαγραψεισ απο χρηστη του forum ωστε να μην εχω προσβαση στις συζητισεις.
αλλα δεν νομιζω οτι το στυλ μου ειναι το προβλημα ή οτι μετα θα αλλαξει κατι.
Rolling Eyes
vlad
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Αιγόκερως Χοίρος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υβακι-γιατι μου αρεσει η μαγεια   Τρι Φεβ 01, 2011 1:31 pm

φιλε Galdorgalere Emrys σεβομαι τους κανονες του forum αλλα το αβαταρ ειναι η εικονα που σε αντιπροσοπευει(και γιαυτο βρισκεται συνηθωσ στον τομαια profile).
αν σε αυτη την εικονα δεν εχω το σωστο υφος για εσενα και δεν με δεχεσαι ωσ ειμαι τοτε μπορεισ αν θελεισ να με διαγραψεισ απο χρηστη του forum ωστε να μην εχω προσβαση στις συζητισεις.
αλλα δεν νομιζω οτι το στυλ μου ειναι το προβλημα ή οτι μετα θα αλλαξει κατι.
Rolling Eyes
manren
Συντονιστής
Συντονιστής

Άντρας Καρκίνος Χοίρος
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υβακι-γιατι μου αρεσει η μαγεια   Τρι Φεβ 01, 2011 3:54 pm

φιλε βλαντ επειδη ξερω το συγκεκριμμενο μελος ξερω και το πιον της σου λεω οτι ουτε μυαλια εχουν φουσκωθει ουτε φαντασιωνεται καθως το θεμα εχει ψαχτει διεξοδικα τωρα στο θεμα δαιμονων και κ=σκοτεινης μαγειας απλα δεν θα σου πω τι εχω περασει καθως δεν προκειται να κανω επιδειξη ουτε να κοκορευτω οσοι με ξερουν ξερουν τι εχω περασει και τι περναω τωρα αααα και η μοιρα δεν ειναι βιολογικο θεμα καθως δεν αντιδρα με το σωμα αλλα με την ψυχη
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υβακι-γιατι μου αρεσει η μαγεια   Τρι Φεβ 01, 2011 6:09 pm

Φιλε μου δεν εχω προβλημα με κανεναν. Συμφωνω οτι το αβαταρ αντιπροσωπευει αυτο που εισαι καπως, αλλα ειναι λιγο αντιθετο. Βλεπεις ο κοσμος μενει στην εικονα και οχι στις λεξεις. Σε αλλο φορουμ εβαλα εναν νταρκ χαρακτηρα κομιξ, τον Τζοκερ, και αμεσως με εβγαλαν σατανιστη. Αρεσκονται, ειδικα οι επισκεπτες να βαζουν ταμπελες. Κριμα ειναι. Εχεις καλη εικονα στο χωρο εδω.
vlad
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Αιγόκερως Χοίρος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: υβακι-γιατι μου αρεσει η μαγεια   Πεμ Φεβ 03, 2011 3:53 pm

ελα ρε σιγα...λες και ξερουν τι εστι σατανιστης..(...στο μεταξυ υπαρχει site που υποστηριζει οτι δεν υπαρχει θεοσ αλλα μονο σατανασ και τον θεωρουν σαν κατι παρομια με την αικατη χωρισ να ειναι κακος..)

υβακι-γιατι μου αρεσει η μαγεια
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Triquetra :: Μέλη-
Μετάβαση σε: