And if it harms none, Do what you will

ΦόρουμΦόρουμ  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

Μοιραστείτε | 

ψυχικα-σεξουαλικα βαμπιρ μορα σκιερος

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ivaki
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Παρθένος Σκύλος
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: ψυχικα-σεξουαλικα βαμπιρ μορα σκιερος   Κυρ Ιαν 30, 2011 5:11 pm

γεια σας
θα γραψω παλι για το σκιερο -μορα.
χθες τα ξημερωματα και μολις πηγε να με παρει ο υπνος διοτι υποφερω και απο αυπνιες και ζητημα να κοιμαμαι λιγες ωρες τη μερα με επισκεφτηκε παλι..κοιμωμουν στο πλαι και ακουω ενα γδουπο και αμεσως ενα βαρος ηταν πανω στα δεξια μου πλευρα..την ενιωσα να ακουμπαει με το δακτυλο της το πισω μερος του κεφαλιου μου και κατι μουρμουριζε ..αρχισα να λεω το πατερ ημων και καταφερα να ανοιξω τα ματια μου λιγο .ειδα κατι σαν χερι και ενιωσα ενα δακτυλο κοντα στο στομα μου..διηρκησε καποια δευτερολεπτα .καταφερα να συνελθω..
το πιο ανατριχιαστικο ηταν οτι ακουσα το γδουπο στο πατωμα και αμεσως μετα τον σαλτο που εκανε για να ανεβει πανω μου. παλαιοτερα που φορουσα σταυρο κραμαστο ενιωθα πως μου το τραβουσαν να μου το βγαλουν και παντα μα παντα ακουω να μου μιλαει η να μου φωναζει.
Επισης οι ψυχικοι βρυκολακες που με επισκευονται τακτικα ειναι και σεξουαλικα βαμπιρ καθως νιωθω να με ακουμπανε στις ερωτογενες ζωνες και μαλιστα τη πρωτη φορα που μου συνεβει η επισκεψη απο σεξπυαλοκο βαμπιρ ηταν στα 13 με 14 χρονια.σιγουρα καποιοι θα σκεφτουν πως η συγκεκριμενη ηλικια ειναι η αρχη της εφηβεις και φανταζεσαι διαφορα , ναι το δεχομαι ομως μου συμβαινει και μεχρι τωρα ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
<kostas>
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Τοξότης Βουβάλι
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ψυχικα-σεξουαλικα βαμπιρ μορα σκιερος   Δευ Ιαν 31, 2011 12:09 pm

OMG!...και εγω εχω καποιες φωρες τετιες εμπειριες στον υπνο μου με το δαχτυλο και αυτα.. http://triquetra.freeforumsblog.com/t460-topic

βασικα...(με σεξουαλικο...μου ειχε τυχη μια φωρα...ειχε κατσει απο πανω μου και με φυλαγε..lol! )
ivaki
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Παρθένος Σκύλος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ψυχικα-σεξουαλικα βαμπιρ μορα σκιερος   Δευ Ιαν 31, 2011 5:18 pm

Αστα σε καταλαβαινω φιλε μου... lol και οχι τιποτα αλλο αλλα μου μιλαει κι απο πανω...
ματ11
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Αιγόκερως Δράκος
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2010
Χιούμορ : χουαχαχαχαχα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ψυχικα-σεξουαλικα βαμπιρ μορα σκιερος   Δευ Ιαν 31, 2011 11:14 pm

Αν δεν κανω λαθος αυτα δεν τα βιωνεται σε ονειρο αλλα ξυπνιοι!!
manren
Συντονιστής
Συντονιστής

Άντρας Καρκίνος Χοίρος
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ψυχικα-σεξουαλικα βαμπιρ μορα σκιερος   Τρι Φεβ 01, 2011 4:03 pm

υπαρχει και η περιπτωση του αστρικου ταξιδιου να βγαινει δηλαδη απο το σωμα και να πλησιαζει αλλα μιλαμε για πολυ σπανια μπορει καλιστα να ειναι και μια απλη επαφη με δαιμονα οσο για το ονειρο ναι μοιαζει με επιθεση σεξουαλικου δαιμονα
<kostas>
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Τοξότης Βουβάλι

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ψυχικα-σεξουαλικα βαμπιρ μορα σκιερος   Τετ Φεβ 02, 2011 5:49 am

[quote="manren"]υπαρχει και η περιπτωση του αστρικου ταξιδιου να βγαινει δηλαδη απο το σωμα και να πλησιαζει αλλα μιλαμε για πολυ σπανια μπορει καλιστα να ειναι και μια απλη επαφη με δαιμονα οσο για το ονειρο ναι μοιαζει με επιθεση σεξουαλικου δαιμονα

δαιμονας;;;;;;;; Shocked

εγω δεν ασχολουμε με αυτους μια φωρα δεν του εδινα σημασια...και αυτος..συνεχιζε
ivaki
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Παρθένος Σκύλος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ψυχικα-σεξουαλικα βαμπιρ μορα σκιερος   Τετ Φεβ 02, 2011 4:35 pm

εχω καταφερει να ανοιξω τα ματια μου πολλες φορες κατα τις επισκεψεις τους και να φανταστεις οτι επιδιωκουν να τους δω.. φερ ειπιειν εχω το προσωπο προς τον τοιχο και τον νιωθω να μου ακουμπαει την πλατη και να ερχεται να σξυβει πανω απο το κεφαλι για ναμμε κανει να τον δω..
ivaki
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Παρθένος Σκύλος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ψυχικα-σεξουαλικα βαμπιρ μορα σκιερος   Τετ Φεβ 02, 2011 4:39 pm

ματ11 έγραψε:
Αν δεν κανω λαθος αυτα δεν τα βιωνεται σε ονειρο αλλα ξυπνιοι!!

οχι απλα ξυπνιοι εχω ολες τις αισθησεις μου στο φουλ και δουλευουν. μονο το σωμα δε μπορω να κουνησω .. εδω τον εχω δει να πουμε .. αστα
Filosofos
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ψυχικα-σεξουαλικα βαμπιρ μορα σκιερος   Πεμ Φεβ 03, 2011 3:37 am

Μία φορά μου είχε τύχει κι εμένα να μη μπορώ να κουνηθώ και να νοιώθω κάτι στο δωμάτιό μου. Ήμουν μπρούμιτα και γύρισα και είδα μια σκιά σε μορφή ανθρώπινη. Υπέθετα πως το είδα μέσω του αστρικού πεδίου, καθώς μόλις έφυγε εγώ ήμουν ξανά μπρούμιτα. Ήταν η πρώτη βραδιά που δε φορούσα τον αμέθυστο που είχα ευλογήσει γι' αυτό το σκοπό. Από τότε τον φορώ και δεν μου έτυχε ξανά.
<kostas>
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Τοξότης Βουβάλι

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ψυχικα-σεξουαλικα βαμπιρ μορα σκιερος   Πεμ Φεβ 03, 2011 6:08 am

ivaki έγραψε:
εχω καταφερει να ανοιξω τα ματια μου πολλες φορες κατα τις επισκεψεις τους και να φανταστεις οτι επιδιωκουν να τους δω.. φερ ειπιειν εχω το προσωπο προς τον τοιχο και τον νιωθω να μου ακουμπαει την πλατη και να ερχεται να σξυβει πανω απο το κεφαλι για ναμμε κανει να τον δω..

αληθεια;; και εγω θελω να τα ανοιξο..να δω τι γινετε εκεινη την ωρα εμενα μπωρει αν τυχη να με κυταει απλα..να με καμαρωνει...και να χτυπαει το ποταμα με το ποδι του για να ξυπνησω Razz
ivaki
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Παρθένος Σκύλος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ψυχικα-σεξουαλικα βαμπιρ μορα σκιερος   Πεμ Φεβ 03, 2011 12:44 pm

εμενα μου χε φωναξει στ αυτι '' ακου με'' και μου γελαει σε στυλ δρακουλα'' μουα χα χα χα χα χα χα ''
kafrilina
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ψυχικα-σεξουαλικα βαμπιρ μορα σκιερος   Παρ Φεβ 04, 2011 5:15 pm

Filosofos έγραψε:
Μία φορά μου είχε τύχει κι εμένα να μη μπορώ να κουνηθώ και να νοιώθω κάτι στο δωμάτιό μου. Ήμουν μπρούμιτα και γύρισα και είδα μια σκιά σε μορφή ανθρώπινη. Υπέθετα πως το είδα μέσω του αστρικού πεδίου, καθώς μόλις έφυγε εγώ ήμουν ξανά μπρούμιτα. Ήταν η πρώτη βραδιά που δε φορούσα τον αμέθυστο που είχα ευλογήσει γι' αυτό το σκοπό. Από τότε τον φορώ και δεν μου έτυχε ξανά.
αυτος ο αμεθυστος μας εχει γλιτωσει απο πολλα!!! Razz
<kostas>
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Τοξότης Βουβάλι

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ψυχικα-σεξουαλικα βαμπιρ μορα σκιερος   Σαβ Φεβ 05, 2011 2:22 am

ivaki έγραψε:
εμενα μου χε φωναξει στ αυτι '' ακου με'' και μου γελαει σε στυλ δρακουλα'' μουα χα χα χα χα χα χα ''

χαχαχαχαχαχα εμενα μου λει να ξυπνησω...συνεχεια με κουναει εγω του λεω ''μετα...μωρε'' και μετα με αφηνει...(και ειναι μεταμορφωμενος οπως στον μπαμπα μου) Laughing
phoebe
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Καρκίνος Δράκος
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ψυχικα-σεξουαλικα βαμπιρ μορα σκιερος   Δευ Μαρ 14, 2011 9:08 am

Είδα τυχαία τη συζήτηση και θέλω να ρωτήσω..Εγώ ευτυχώς δεν είχα μια τέτοια εμπειρία..ωστόσο βλέπω συχνά όνειρα με τέτοιο περεχόμενο και με διαφορετικά πρόσωπα κάθε φορά...Ωστόσο, η αίσθηση που έχω κάθε φορά είναι αρνητική...σαν να πιέζομαι να κάνω κάτι...στο όνειρο πάντα...δεν ξέρω αν σημαίνει κάτι...το όνειρο επιμένει όμως το τελευταίο διάστημα.....
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ψυχικα-σεξουαλικα βαμπιρ μορα σκιερος   Τετ Απρ 27, 2011 6:52 am

λοιπον εκανα λιγη ερευνα και μαλλον ειναι dream Sorcerer "σαν στις charmed" κακος μαγος

ψυχικα-σεξουαλικα βαμπιρ μορα σκιερος
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Triquetra :: ΕΣΩΤΕΡΙΣΜΟΣ :: Όνειρα-
Μετάβαση σε: