And if it harms none, Do what you will

ΦόρουμΦόρουμ  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

Μοιραστείτε | 

προβληματαρα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
angelic_wings
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Παρθένος Σκύλος
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: προβληματαρα   Δευ Απρ 25, 2011 6:22 am

Θα ηθελα να σας μιλησω για κατι που μου συμβαινει αρκετα.Η ζωη μου πηγαινει γενικως απο το κακο στο χειροτερο υπαρχει μια επιδεινωση τα τελευταια 4 χρονια.Οσο με θυμαμαι προσπαθω να μη δημιουργω φασαριες και προβληματα σους γυρω μου αλλα αυτο συμβαινει και χωρις να το θελω.Παντα ενιωθα πως ημουν καταραμενη και πως εχει πεσει πολυ μαγεια στη ζωη μου που στη πορεια αρχισα να κανω κι εγω.Δεν θελω να ζω κατα απο αυτες τις συνθηκες .
Θελω μια λιγοτερο προβληματικη ζωη χωρις να χασω το χαρισμα μου και να μπορεσω να εχω υγιης σχεσεις με τους γυρω μου.Το θεμα μου ειναι πως οτι επιλογη και να κανω βγαινει παντα λαθος,και οτι και να διαλεξω ειναι λαθος .
Ακομα και το σωστο λαθος θα μου βγει.Ακουγεται λιγο οξυμορο σχημα το ξερω.
Μου επιβεβαιωσε πριν λιγες μερες ενα ατομο τοο οποιο ανηκει σε coven πως ειμαι μαγισσα ενεργοποιημενη και μπλοκαρισμενη και θα με ξεμπλοκαρει με κατι πετρες ενεργειακες Επισης ολο αυτο το μπλοκαρισμα ειναι απορροια μαγειας που εχουν κανει στην οικογενεια μου.Φυσικα κι εγω με τη σειρα μου πριν αρκετα χρονια εκανα ξορκια και μαγια σε αλλα ατομα αλλα δεν πιασαν ευτυχως τωρα λεω.Ημουν μη ενεργοποιημενη απο οτι γνωριζω τοτε.
Υπαρχει καποιος εδω μεσα να μου πει τι να κανω?Το χω συζητησει και με καποια αλλα ατομα το προβλημα αυτο αλλα θα ηθελα και μια αλλη προταση.
Neutral
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
manren
Συντονιστής
Συντονιστής

Άντρας Καρκίνος Χοίρος
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβληματαρα   Τρι Απρ 26, 2011 9:50 am

κοιτα προβλημματα στη ζωη εχουμε ολοι δεν εισαι η μονη σε ολους υπαρχουν οι κακες εποχες τωρα στο θεμα ακοτυχιας μηπως τα ξορκια που κανες τοτε σε επιβαρυνουν ακομα και τωρα? αααα και οσο για το ξεκλειδωμα αμα εχει γινει λογο πραξεων δικων σου μην περιμενεις να κανεις δουλεια... καλου κακου πηγαινε σε κανενα παπα να σε διαβασει και δοκιμασε να δεις μηπως κανεις εσυ κατι λαθος στη ζωη σου
angelic_wings
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Παρθένος Σκύλος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβληματαρα   Τρι Απρ 26, 2011 6:19 pm

δεν τιθεται θεμα οτι κλειδωσα τις δυναμεις μου. εχω κανονικα ονειρα και προμηνυματα που μου δειχνουν επιδεινωση καταστασεων.το θεμα ειναι πως οτι και να κανω βγαινει λαθος η πιο απλη επιλογη λαθος βγαινει.λες και με εχουν καταραστει ..που με εχουν δηλαδη.
manren
Συντονιστής
Συντονιστής

Άντρας Καρκίνος Χοίρος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβληματαρα   Παρ Απρ 29, 2011 8:56 am

επιμενω στην επιλογη του παπα
ΡΑΦΑΕΛΑ
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβληματαρα   Τετ Μαϊος 04, 2011 3:14 am

καλησπερα!!! η ταπεινη μου γνωμη ειναι πως δεν υπαρχει καλυτερο λυσιμο απο του αγιου κυπριανου και μετα κανε μια ασπιδα προστασιας κ σε καθημερινη βαση διαβαζε την ευχη Α του αγιου...επισης μπορεις να κανεις κ τους καθρεπτες προστασιας
angelic_wings
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Παρθένος Σκύλος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβληματαρα   Τετ Μαϊος 04, 2011 6:48 am

ξερω ποια ευχη λες ,ειναι κατι σαν εξορκισμος και πρεπει οταν την λεω να αναβω το θυμιαμα του αγιου και ενα κερι.επισης την κανω για 40 μερες.και φυσικα η νηστεια ειναι απαραιτητη.
ευχαριστω το χω σκοπο να το κανω
angelic_wings
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Παρθένος Σκύλος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβληματαρα   Σαβ Μαϊος 07, 2011 12:18 pm

ηθελα να ρωτησω πως μπορω να κανω ασπιδα προστασιας?
manren
Συντονιστής
Συντονιστής

Άντρας Καρκίνος Χοίρος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβληματαρα   Τετ Μαϊος 11, 2011 2:59 pm

η πιο απλη ασκηση ειναι να οραματιστεις ενα αορατο κουκουλι να ανεβαινει η να κατεβαινει γυρω σου
Daffodil
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβληματαρα   Παρ Μαϊος 13, 2011 5:33 am

Μια ακόμα μέθοδος προστασίας είναι να οραματιζεσαι οτι βρισκεσαι σε μια σφαίρα λευκού φωτός με χρυσό περίβλημα. με λίγη εξάσκηση θα μπορείς να την οραματίζεσαι άμεσα όταν νιώθεις ότι χρειάζεσαι υποστήριξη.

προβληματαρα
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Triquetra :: ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ :: Καθημερινά Προβλήματα-
Μετάβαση σε: