And if it harms none, Do what you will

ΦόρουμΦόρουμ  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

Μοιραστείτε | 

Φερετρο (και υπερβολικο κλαμα..)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
<kostas>
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Τοξότης Βουβάλι
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Φερετρο (και υπερβολικο κλαμα..)   Τετ Σεπ 21, 2011 5:51 am

Εχθες το βραδυ ειδα ενα ονειρο πολυ λυπητερο με φοβο...

Ειδα να εμπενα σε ενα καφενιο μαζι με εναν γερο ανθρωπο που δεν ηξερα πως ηταν η φατσα του , εκατσε σε ενα τραπεζακι (αλλα απο την αλλη μερια για να μην φενετε η φατσα του).Και ξαφνικα ερχετε στα καλα καθουμενα ενα τοξο..και τον πετυχενει και περναει απο το σωμα του και περναει τον τοιχο λες και ειναι κανενα φαντασμα Razz .Και οταν τον χτυπησε μεταμορφωθηκε σε κατι αλλο φοραγε μαυρα ρουχα ειχα και πουπουλα και γιρο του κατι σαν ασπιδα αλλα μικρη επισεις βρομαγε.. )(και κοιταξαν ολοι! και δεν ειπαν τιποτα..δεν δωσανε καν σημασια οι αλλοι και μου ειπε αυτος που ειχε την καφετερια :
-Μωλις πεθανε.χα..πρεπει τωρα να τον βαλεις στο φερετρο και να τον κανεις οτι θες.(το θεωρουσε βαρετο..και συνηθισμενο.)
του ειπα:
τι; Surprised Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ...
-ναι μωρε κατσε να στο φερουν.. Wink

Συνεχιζα και εκλεγα..αλλα δεν μπωρουσα να τον ακουμπησω γτ βρομαγε αλλα εριξα κλαμα τους ειπα πως ειναι ενας προπαππους μου (ενω δεν τον ηξερα τον τυπο..στην πραγματηκοτητα) και ειπα μετα να τον κανετε οτι θελουν!! Crying or Very sad εφυγα κλεγοντας..ξαφνικα νυχτωσε στον δρομο..εκλεγα και μετα σταματησα και ημουν με κατω τον κεφαλι...και ημουν λυπημενος παρα πολυ..κι ελεγα γιατι σε εμενα αυτο;; δεν εχω που να παω τωρα ειμαι μονος μου..μου ληπει εκεινος ο γερος Crying or Very sad Crying or Very sad ............Μετα ηρθαν καποιοι και μου πεταξανε το φερετρο και μου ειπαν πως δεν ξερουν τι να το κανουνε τους ειπα οχι παρτε το αλλα αυτοι επεμεναν μετα εσερνα το φερετρο κλεγοντας και αρχιζε να βρεχει ελεγα τι να σε κανω τωρα εισαι νεκρος.. Crying or Very sad ..

Τελικα αποφασησα να το αφησω το φερετρο σε ενα παλιο σπιτι μισογκρεμισμενο..ανοιξα το φερετρο και του ειπα αντιο..πηγα να τον ακουμπησω και ειχαν κατι ριξει απο πανω του κατι βρομικο τελος παντων κοιταω την φατσα του που δεν την ειχα δει και ηταν τρομακτικη ηταν κατασπρο το προσωπο του, ειχε μαυρα ματια και ειχε ανοιχτο το στομα και ηταν καταμαυρο και αυτο..φοβηθικα!! πως εγινε ετσι εκεινος ο γερος τελως παντων Crying or Very sad Crying or Very sad ....πηγα και εκατσα σε μια πετρα και εκλεγα (κατω απο μια σκεπη) βλεπω να ερχετε μια γυνεκα και να μου λει τι εχεις (τις εξηγησα) με αγγαλιασε και με χαιδευε στα μαλια και με φυλισε και μου ειπε πως θα σε φροντισω εγω..και την αγκαλιασα πολυ και αυτη το ιδιο....μετα ειδα μια κακη παρεα που ηξερα και με κοροιδευανε:
-χαχαχ κοιτα τον μ@..χαχ.
και μου ειπε εκεινη η γυνεκα..
αστους.. Smile Crying or Very sad και με φιλησε..Μετα ξυπνησα και ειδα να εχω δακρια στο προσωπο μου!σκουπηστικα προσπαθησα να ηρεμισω και κοιμηθικα...
(Δεν ειδα καμια ταινια..αληθεια σας λεω!!,ουτε δεν εχασα καποιον συγγενη μου)..απλα το ονειρο νομιζω πως εδιξε τι αισθανομε και τι θελω..αλλα αυτο με το φερετρο και τον παπου δεν εχω ιδεα.γιατι καθε μερα ζω ασχημες υπερβολικες κακες στιγμες... Crying or Very sad )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lady of The Wind
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φερετρο (και υπερβολικο κλαμα..)   Τετ Σεπ 21, 2011 6:58 am

Μμ... συνήθως το φέρετρο δεν σημαίνει και τόσο καλά πράγματα...
Σημαίνει κακοτυχία ή βαθιά λύπη ή ήττα μπορεί και κάποιο άσχημο γεγονός.
Και το κλάμα είναι παρεξηγήσεις και πάλι λύπη.
Βρε Κώστα δεν κρεμάς βρε παιδί μου καμοια ονειροπαγίδα να ησυχάσεις και λιγο...
<kostas>
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Τοξότης Βουβάλι

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φερετρο (και υπερβολικο κλαμα..)   Τετ Σεπ 21, 2011 11:42 am

θα κανω θα κανω!! δεν θα αντεξω αλλο.. Mad
Evalin
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Θηλυκό Λέων Σκύλος
Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φερετρο (και υπερβολικο κλαμα..)   Παρ Σεπ 23, 2011 7:45 am

Βασικα (αποτι ξερω εγω Razz ) το κλαμα στον υπνο ειναι ευτηχια. Επισης το να δεις οτι πεθαινει καποιος ειναι οτι σε απασχολει πολυ η ιδεα του θανατου.
manren
Συντονιστής
Συντονιστής

Άντρας Καρκίνος Χοίρος
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φερετρο (και υπερβολικο κλαμα..)   Σαβ Σεπ 24, 2011 2:24 am

κωστα εχεις πολυ ψυχολογικη πιεση μεσα σου και αναζητας την λυτρωση (θανατος με φερετρο) και την χαρα (κλαμα)
<kostas>
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Τοξότης Βουβάλι

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φερετρο (και υπερβολικο κλαμα..)   Σαβ Σεπ 24, 2011 2:31 am

manren έγραψε:
κωστα εχεις πολυ ψυχολογικη πιεση μεσα σου και αναζητας την λυτρωση (θανατος με φερετρο) και την χαρα (κλαμα)

ακριβως.

Φερετρο (και υπερβολικο κλαμα..)
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Triquetra :: ΕΣΩΤΕΡΙΣΜΟΣ :: Όνειρα-
Μετάβαση σε: